Отели
Менеджеры
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Татьяна Колошко
Ефименко Анастасия
Ефименко Анастасия
Ефименко Анастасия
Ефименко Анастасия
Ефіменко Анастасія
Ефіменко Анастасія
Ефіменко Анастасія
Ефіменко Анастасія

IFURU ISLAND MALDIVES *****

IFURU ISLAND MALDIVES 5 - тропічний курорт з широким пляжем та власним аеропортом, щедрою концепцію харчування Premium All inclusive, єдиними в своєму роді стрибками з парашутом, різнобарвним рифом, 6 вишуканими ресторанами та барами, дитячим клубом кличе Вас зануритись в атмосферу приємних пригод, розкішного відпочинку, де кожен момент наповнений ексклюзивними враженнями.
 
Переваги вибору Ifuru Island Maldives 5* для вашого відпочинку:
 
Ifuru Island Maldives – новий унікальний курорт, розташований на острові Іфуру з власним аеропортом.
147 просторих номерів готелю дарують прекрасний вид на чудові заходи сонця над прозорою гладдю океану: 100 з яких розташувалися в 25 затишних двоповерхових віллах на 4 номери.
Концепція Premium All Inclusive та власний аеропорт – виділяють готель серед багатьох інших. По-справжньому вражають: можливість відвідати різні есторани, розважальна програма, нічна доставка закусок і смаколиків у номер.
Найунікальнішою пропозицією та родзинкою готелю є тандемний стрибок з парашутом. Досвідчений інструктор забезпечує безпеку стрибка та нові враження.
6 ресторанів готелю, включаючи два ресторани a la carte, вражають гастрономічною різноманітністю – від традиційних страв мальдів до інтернаціональної кухні.
Пориньте у захоплюючий підводний світ під керівництвом досвідчених інструкторів, де ви досліджуватимете яскраві коралові рифи та зустрінетеся з різноманітним морським життям.
Безліч безмоторних видів спорту. 
Спа-центр Xanadu SPA пропонує широке меню процедур для краси та догляду за тілом та обличчям. Це ідеальне місце, щоб розслабитися, знаходячи спокій та гармонію.
Дитячі клуби Coconut та Little Explorers з розважальною програмою для маленьких дослідників.
Фітнес-зал Star Fitness має сучасне обладнання та працює цілодобово.
Центр відпочинку Play All Day і критий кінотеатр організовують розваги, захоплюючи заходи та затишні сімейні кіновечори.
Підходить для сімейного відпочинку з дітьми, для організації весільних церемоній, активного відпочинку.