УНІВЕРСИТЕТ ОЛЕКСАНДРА ДУБЧЕКА У ТРЕНЧИНІ
 

Відповідно до оцінювання UniRank™ 2020 державний Університет Олександра Дубчика в Тренчині входить у 15 кращих ВНЗ Словаччини
 
Університет Александра Дубчека в Тренчині – це відносно молодий університет, що дуже стрімко розвивається, університет випускає висококваліфікованих спеціалістах у таких сферах як: спеціальні технології, матеріалознавство і організація природоохоронної діяльності, менеджмент, регіональна економіка, політологія, охорона здоров’я, мистецтво і дизайн. В університеті можна здобути всі три рівні вищої освіти – бакалавр, магістр і доктор наук.
 
Основною метою розвитку університету є покращення освітнього процесу шляхом підвищення рівня креативності, духу підприємництва та професіоналізму, командної роботи та координації групових процесів, які максимально відповідають якісній підготовці до реальної практики.
Вартість навчання: безкоштовне на словацькій мові (Навчання англійською мовою складає від 5 40 - 660 евро в залежності від спеціальності)
Мови навчання: словацька, англійська.
Тривалість навчання на бакалавраті: 3 роки, окрім деяких спеціальностей.
Тривалість навчання на магістратурі: 2 роки.
Можливість проживання у гуртожитку:+ (блочний тип).
Процедура вступу: без складання вступних іспитів та ЗНО (в залежності від спеціальності).
Вступна кампанія: Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є отримання середньої освіти або повної середньої професійної освіти
 
ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Факультет пропонує підготовку за акредитованими освітніми програмами в галузі машинобудування, які користуються високим попитом. Факультет забезпечує чудові можливості працевлаштування для своїх випускників: 100% випускників-магістрів знаходять роботу за фахом. Підготовка здійснюється за всіма трьома рівнями вищої освіти – бакалавр, магістр і доктор наук. Випускники факультету мають широкі можливості працевлаштування в галузі автомобілебудування, а фахівці з мобільних і спеціальних технологій зможуть також знайти роботу в сфері торгівлі та послуг.
 
БАКАЛАВР
– Технічне обслуговування та ремонт машин
– Спеціальні технології в машинобудуванні
 
МАГІСТР
– Спеціальні технології в машинобудуванні
– Обслуговування спеціального мобільного обладнання
 
ДОКТОРАНТУРА
– Матеріали та технології машинобудування
 
Терміни подачі заявок:
Бакалавр – заявки приймались до 30.04.2022
Магістр – заявки приймались до 30.06.2022
Докторантура – заявки приймались до 20.07.2022
Вступна компанія на 2023 рік розпочнеться у вересні 2023 року
 
КАФЕДРА ПОЛІТОЛОГІЇ
З огляду на зміст курсів, методику викладання та акцент на отримання навичок спілкування та аргументації, програма з політології буде цікава не тільки абітурієнтам, котрі виявляють інтерес до політики або зв’язків з громадськістю, а й для тих, хто хоче працювати у сфері маркетингу, реклами, медіа або управління проектами. Випускники факультету також здобувають рівень знання англійської мови, необхідний для працевлаштування в установах державного управління, ЗМІ, національних та міжнародних організаціях.
 
БАКАЛАВР/МАГВСТРАТУРА/ДОКТОРАНТУРА
– Політологія
 
Терміни подачі заявок:
Бакалавр – заявки приймались до 30.06.2022
Магістр – заявки приймались до 30.06.2022
Докторантура – заявки приймались до 10.06.2022
Вступна компанія на 203 рік починається у вересні 2022 року.
 
ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
Факультет здійснює підготовку студентів у галузі управління персоналом, управління і розвитку людських ресурсів, а також економіки і державного управління за акредитованими програмами підготовки бакалаврів, магістрів та докторів наук. Крім акредитованих освітніх програм з управління та лідерства, ви можете обрати також соціологію, психологію та інші гуманітарні науки. Фахівці з регіональної економіки та розвитку здатні приймати виклики і вирішувати проблеми управління міським господарством, а також проблеми державного управління. Факультет соціально-економічних відносин прагне дати випускникам глибокі теоретичні і практичні знання, досвід і навички, які допоможуть їм успішно вирішувати різні соціально-економічні проблеми.
 
БАКАЛАВР
– Державне управління
– Людські ресурси та управління персоналом
 
МАГІСТР/ДОКТОРАНТУРА
– Людські ресурси та управління персоналом
 
Терміни подачі заявок:
Бакалавр – заявки приймались до 30.06.2022
Магістр – заявки приймались до 30.06.2022
Докторантура – заявки приймались до 16.06.2022
 
Вступна компанія на 2023 рік починається у вересні 2022 року.
 
ФАКУЛЬТЕТ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Унікальність і популярність факультету пояснюється тривалою і тісною співпрацею з представниками виробничої галузі. Це призвело до адаптації і правильних змін в структури факультету, основною метою яких було формування перспективних акредитованих програм. Якісне навчання  та науково-дослідницька діяльність забезпечують високу кваліфікацію фахівців. Випускники факультету мають широкі можливості працевлаштування за спеціальністю, оскільки технічні професії мають стійку популярність на ринку праці.
 
БАКАЛАВР
– Технологія матеріалів
– Матеріалознавство з використанням ПК
 
МАГІСТР
– Технологія матеріалів
 
ДОКТОРАНТУРА
– Матеріали
 
Терміни подачі заявок:
Бакалавр – заявки приймались до 30.06.2022 (2 коло), до 15.08.2022 (3 коло), до 18.09.2022 (4 коло)
Магістр – заявки приймались до 30.06.2022 (1 коло), до 15.08.2022 (2 коло), до 18.09.2022 (3 колоДокторантура – заявки приймались до 10.06.2022 (1 коло), до 10.08.2022 (2 коло)
 
ФАКУЛЬТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
Факультет готує фахівців за напрямами, суміжним з медициною. Фахівці такого профілю піклуються про головні аспекти людського життя. Студенти, які навчаються за даними програмами, отримують вичерпні знання та актуальну інформацію зі сфери охорони здоров’я та персоналізованої медицини, одночасно особлива увага приділяється всебічному розвитку особистості кожного випускника. Студенти зможуть використовувати отримані знання та професійні навички на практиці та в подальшому навчанні за магістерськими та докторськими програмами.
 
БАКАЛАВР
– Громадська охорона здоров’я
– Лабораторні методи дослідження в охороні здоров’я
– Фізіотерапія
– Сестринська справа
 
МАГІСТР
– Фізіотерапія
– Сестринська справа
 
Медичне підтвердження про придатність для навчання на вибраній спеціальності.
 
Іспити:
– “Лабораторні методи дослідження в охороні здоров’я” тест з біохімії
– “Громадська охорона здоров’я” та “Сестринська справа” тест з біології
– “Фізіотерапія” тест з біології та практичний екзамен з фізичної підготовки (плавання, гімнастика, атлетика)
 
Терміни подачі заявок:
Бакалавр – заявки приймались до 30.04.2022
Магістр – заявки приймались до 30.04.2022
 
Вступна компанія на 2023 рік починається у вересні 2022 року.