Університет ветеринарної медицини та фармацевтики в Кошице

ЦЕ ВАШ ШАНС КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ, ПОСТАВИВШИ ПЕРЕД СОБОЮ ЗАВДАННЯ ПОБУДОВИ УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ В ЄВРОПІ!
 
Університет ветеринарної медицини та фармацевтики в Кошице є унікальним за своєю спеціалізацією у Словаччині.
Цей державний університет пропонує освіту міжнародного рівня. Випускники університету здобувають унікальний у Словаччині статус ветеринарного лікаря, а також фармацевта, відповідно до акредитації цього словацького університету.
 
Університет розташований у закритому районі на вулиці Коменського в Кошицях. Він також включає в себе споруди спеціального призначення поза комплексом, зокрема заклад спеціального призначення для розведення та дичини, риби та бджіл у Рожанівце та кінно-спортивний комплекс. Не менш важливим є університетське шкільне сільськогосподарське підприємство у Земплінській Тепліці, яке забезпечує проходження практичної підготовку.
 
Український студент у Словаччині, який закінчив Університет ветеринарної медицини та фармацевтики в м. Кошице може знайти собі добре оплачувану вакансію на теренах Словацької Республіки, або за її межами – в інших країнах ЄС.
 
Для того, щоб після закінчення словацького вузу працевлаштуватися в країнах ЄС, варто скористатися можливістю навчання по обміну у рамках програми ERASMUS+. Студент може поїхати на навчання до Туреччини, Швеції, Франції, Німеччини, Хорватії, Шотландії, Америки тощо під час кожного академічного ступня – бакалаврату, магістратури та аспірантури. Сюди входить також стажування у закордонних роботодавців у країні. Нагадуємо, що студенти, які вирішили поїхати за програмою ERASMUS+ не лише безкоштовно навчаються у країнах всього світу, але ще й отримують щомісячну стипендію протягом всього періоду навчання за кордоном або стажування.
 
Вартість навчання: безкоштовне на словацькій мові (Навчання англійською мовою складає від 5 000 -  8 000 евро в залежності від спеціальності)
Мови навчання: словацька, англійська.
Тривалість навчання на бакалавраті: 3 роки, окрім деяких спеціальностей.
Тривалість навчання на магістратурі: 2 роки.
Можливість проживання у гуртожитку:+ (блочний тип).
Процедура вступу: без складання вступних іспитів та ЗНО (в залежності від спеціальності).
Вступна кампанія: Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є отримання середньої освіти або повної середньої професійної освіти
ПРИРОДНИЧИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Тут ви можете здобути освіту за напрямками: природничої сфери, враховуючи економічну і фінансову математику, а також програми, збудовані на різних комбінаціях спеціальностей. Разом із дипломом випускники отримують необмежені перспективи працевлаштування. Їх з радістю беруть на роботу в установи дослідного напрямку, або організації, які здійснюють контроль якості. Також, випускники мають можливість стати спеціалістами або адміністраторами у сфері досліджень клінічного характеру, регулюванні лікарняних засобів, або апаратури медичного призначення.
 
БАКАЛАВР
– Безпечність кормів та харчових продуктів
– Відносини “людина-тварина” у собачій терапії та іпотерапії
– Кінологія
 
БАКАЛАВР + МАГІСТР (5 років)
– Фармація
 
БАКАЛАВР + МАГІСТР (6 років)
– Загальна ветеринарна медицина
– Гігієна харчування
 
МАГІСТР
– Ринок та якість продуктів харчування
 
На спеціальності “Фармація”, “Загальна ветеринарна медицина” та “Гігієна харчування” проводиться вступний іспит у вигляді письмового тесту з біології та хімії (70 питань).
 
Терміни подачі заявок:
Бакалавр – заявки приймались до 30.03.2022
Магістр – заявки приймались до 31.05.2022
Бакалавр + Магістр – заявки приймались до 30.03.2022
 

Прийом заявок на вступ в поточному році закінчено!

4.07.2022 початок  вступної кампанії на наступний навчальний рік.