Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Високі стандарти викладання, престижність, світова популярність вузів та їх дипломів
Високі стандарти викладання, престижність, світова популярність вузів та їх дипломів
Державна акредитація всіх вузів та їх програм
Державна акредитація всіх вузів та їх програм
Щорічні оплачувані стажування (4-6 місяців, від 2200 chf/місяць) у приватних школах та коледжі
Щорічні оплачувані стажування (4-6 місяців, від 2200 chf/місяць) у приватних школах та коледжі
Гарантія працевлаштування у Швейцарії дозволяє спокійно переїхати до Європи
Гарантія працевлаштування у Швейцарії дозволяє спокійно переїхати до Європи
Швейцарія - це країна з найнадійнішою банківською системою, зразок індустрії гостинності. Сюди їдуть майбутні банкіри, щоб навчитися ефективному фінансовому менеджменту та вивчити економіку (Женівський університет економіки та фінансів, Бізнес-школа Женеви від Європейського університету). У цю державу прагнуть потрапити найбільш досвідчені дослідники, щоб отримати академічну підтримку університетів Цюріха, Лозанни або Женеви, і внести своє ім'я до Нобелівських лауреатів. Тут знаходяться найпрестижніші профільні школи, навчають всесвітньо відомим традиціям кулінарного мистецтва та управлінню курортами будь-якого рівня (Академія кулінарного мистецтва, Школа бізнесу та готельного менеджменту, Швейцарський коледж Цезар Рітц та інші).
 
У всьому світі Швейцарія визнана державою з найвищими зарплатами і, як наслідок, із найвищим рівнем доходу на душу населення. Також держава вважається однією з найбезпечніших на планеті. Не дивно, що здобути вищу освіту, ціни якої далеко не позамежні, як у багатьох країнах Заходу, у цій
державі прагнуть молоді люди з різних країн.
 
Вступити до вишу Швейцарії мріють і багато випускників українських шкіл. Якщо не так давно для українців зробити це було дуже проблематично через високу вартість і різні перешкоди, то сьогодні навчання у Швейцарії стало доступним більшості з тих, хто здобув середню освіту.
Студенти переймають досвід у професійних готельєрів, рестораторів та фінансистів. Наші учні знайомляться з роботою всіх спеціалістів індустрії: консьєржів, шеф-кухарів, HR-директорів, керуючих.
 

Наші випускники стають не лише професіоналами, а й лідерами, які готові приймати відповідальні управлінські рішення.

ПЕРЕВАГИ ВСТУПУ В УНІВЕРСИТЕТИ ШВЕЙЦАРІЇ
✔ Унікальні методики викладання, в яких фахівці поєднали все найкраще із систем освіти таких держав, як Франція, Німеччина, США та Великобританія.
✔ У Швейцарії студенти щорічно проходять високооплачувану практику. Вступивши до університету, студент має можливість самостійно заробити більшу частину суми, необхідної йому для оплати навчання.
✔ Швейцарський диплом – це своєрідний ключ від дверей будь-яких компаній світу. Із двох претендентів на високооплачувану та престижну роботу насамперед візьмуть того, хто пред'явить диплом швейцарського вищого навчального закладу.
✔ Можливість удосконалити знання англійської мови та вивчити кілька додаткових мов. Кожен університет надає можливість вивчити такі мови, як німецька, французька та італійська.
✔ Здобувши вищу освіту, випускник університету може відразу ж влаштуватися на досить престижну роботу, що добре оплачується.
 
Дуже зручно для українців та інших іноземців те, що вступити до вищого навчального закладу можна відразу після школи, закінченої в Україні чи іншій країні, що досить рідко зустрічається за кордоном. Проте це стосується лише бізнес-шкіл та установ індустрії гостинності. Щодо університетів, то є невелика різниця. Якщо він розташований у франкомовній чи італійській частині країни, то щоб вступити на навчання у Швейцарії, для українців достатньо атестату про повну середню освіту, здобуту в Україні. У німецькомовних кантонах атестата недостатньо. Необхідно пройти 1-2 курси у національному ВНЗ і лише потім подавати документи для зарахування. Тоді середня освіта буде відповідати місцевій. Для деяких навчальних закладів не вистачає «конкурсу атестатів», щоб визначити рівень освіти іноземних студентів, тому потрібно скласти загальний іспит, який триває кожного вересня у Фрібурзі.
ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ
Вони відрізняються залежно від територіальної власності закладу. Для вступу до франкомовної чи італомовної частини країни цілком достатньо атестата про середню освіту. У німецькомовних кантонах розраховувати на навчання в університетах Швейцарії можуть лише студенти другого або третього курсу якоїсь освітньої установи, які вирішили продовжити навчання за кордоном.
 
У будь-якому випадку, існують загальні вимоги для всіх приватних та державних ВНЗ Швейцарії:
 
• знання мови викладання, підтверджене сертифікатом;
• володіння англійською мовою;
• повна середня освіта та вище.
• найкращі університети Швейцарії часто вимагають успішного складання спільного для всіх зарубіжних громадян іспиту.
 
Крім того, важливу роль відіграє середній бал атестата, який має бути не нижчим за чотири.
 
Дещо менше умов виставляють університети Швейцарії англійською мовою. Щоб почати в них вчитися, достатньо добре володіти лише англійською мовою, без будь-яких перевірок чи іспитів з інших мов.
 
Переважна більшість навчальних закладів у сфері гостинності та бізнесу взагалі пропонують програми виключно англійською мовою, тож стати їх студентом набагато простіше.
ПОПУЛЯРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ У ШВЕЙЦАРІЇ
✔ Готельне господарство (EHL - Готельна школа Лозанни);
✔ Управління готельним бізнесом (Школа готельного менеджменту, Інститут готельного менеджменту – ІМІ);
✔ Ресторанний менеджмент, кулінарне та кондитерське мистецтво (Швейцарський коледж Цезар Рітц, Академія кулінарного мистецтва);
✔ Бізнес спеціальності та банкінг (Школа менеджменту та права, Міжнародний університет Женеви, Женевський університет економіки та фінансів);
✔ Економісти, лікарі, інженери, юристи (Університет Лозанни, Університет Цюріха, Женевський університет).
ПОПУЛЯРНІ УНІВЕРСИТЕТИ
Лугано и Мендризіо - державний ВНЗ
Університет Лугано
Університет Лугано
 Государственный ВУЗ, Сотрудничает с Политехнической школой Милана, вместе с ней предлагает двойные степени и магистерские курсы. Преподавание ведется на итальянском и английском языках.
Лозанна - державний ВНЗ
Університет Лозанни
Університет Лозанни
Государственный университет, находится во франкоговорящей части Швейцарии, имеет высокий рейтинг:  (11-е место в Европе и 41-е в мире согласно рейтингу CWTS Leiden 2015).
Цюрих - державний ВНЗ
Університет Цюриха
Університет Цюриха
Признан самым большим государственным университетом Швейцарии, входит в тройку лучших учебных заведений страны. Среди выпускников — 12 лауреатов Нобелевской премии.
Вінтертур - державний ВНЗ
Школа менеджменту та права
Школа менеджменту та права
Занимает лидирующие позиции среди бизнес-школ, работает центр помощи выпускникам в трудоустройстве в Швейцарии. Работает центр помощи выпускникам в трудоустройстве в Швейцарии.
Берн - приватний університет
Інститут всесвітньої торгівлі
Інститут всесвітньої торгівлі
Этот институт подойдет тем, кто имеет профильное образование или опыт работы в международной торговле. Предлагает магистратуру и специализированные курсы.
Люцерн - приватний університет
IMI - Інститут готельного менеджменту
IMI - Інститут готельного менеджменту
Обучает в лучших швейцарских традициях гостеприимства, которые считаются эталоном во всем мире. Гарантированное трудоустройство. Оплачиваемые стажировки.
Женева - приватний унівнрситет
Женевський університет економіки та фінансів
Женевський університет економіки та фінансів
Является частным ВУЗом, расположенным в центре г. Женева. Преподавание ведется на английском языке, владеет 6 совместными кампусами в Европе, Азии, Африке.
Люцерн - приватний університет
Школа бізнесу та готельного менеджменту
Школа бізнесу та готельного менеджменту
Имеет все виды аккредитации, включая МВА, может самостоятельно присуждать степени бакалавра и магистра. Преподавание ведется на английском языке. Стажировки для студентов.
Ле-Бувр и Люцерн - приватний університет
Академія кулінарних мистецтв Швейцарії Culinary Arts Academy
Академія кулінарних мистецтв Швейцарії Culinary Arts Academy
Предлагает обучение в двух кампусах: Ле-Бувр (франкоговорящая Швейцария) и Люцерн (немецкоязычная часть страны). Академия тесно сотрудничает с отелем премиум-класса Ritz Paris. Оплачиваемой практика в ресторанах со звездами Мишлен
СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ У ШВЕЙЦАРІЇ
Вступ до будь-якого швейцарського вишу можливий лише у випадку, якщо абітурієнту виповнилося 18 років. Зазвичай мало кому з українських випускників на момент вступу виповнюється 18 років. Щоб не втрачати рік і не забути частину того, що було вивчено в школі, найкращим рішенням для українців буде пройти підготовчу програму в цій європейській державі. Ціни підготовчих програм доступні. Ще один варіант – навчання у школі-пансіоні протягом одного-двох років.
 
Тривалість навчання у країні – від 1 року до 8 років. Навчання у Швейцарії в університетах та державних ВНЗ відповідає Болонській декларації:
 
• бакалаврат триває 3-4 роки;
• магістратура – ​​від 1 до 3 років;
• докторантура – ​​у середньому 3 роки.
 
Система приватних шкіл, коледжів та інститутів, орієнтованих на індустрію гостинності, пропонує:
 
• сертифікат про здобуття спеціальності (1 рік);
• професійний диплом (2 роки);
• вищий диплом (2,5 роки);
• бакалаврат (3 роки);
• магістратуру (4 роки).
 
Магістратура Швейцарії приймає і іноземців, які закінчили бакалаврат на своїй батьківщині. Крім диплома про закінчення, необхідно надати список вивчених предметів з кількістю витрачених годин та оцінками. Це потрібно для того, щоб приймальна комісія змогла зрозуміти, чи достатньо у студента накопичених кредитів для вступу до магістратури.
 
Не відмовляйтеся від можливості стати володарем затребуваного у всьому світі диплома!
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС?

КОНТАКТи: 

  • Телефон: +38 044 337 11 08

  • Email: info@favorit-ukraine.com

  • WhatsApp/Telegram/Viber: +38 073 544 50 50