Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Вища освіта в Іспанії для українців

Іспанія — країна, в якій можна відносно легко підготуватися, вступити до університету та здобути вищу освіту.
ЧОМУ ВАРТО НАВЧАТИСЯ В ІСПАНІЇ
Доступна вартість навчання як за програмами бакалаврату, так і магістратури.
Доступна вартість навчання як за програмами бакалаврату, так і магістратури.
Можливість навчатися англійською мовою, великий вибір програм
Можливість навчатися англійською мовою, великий вибір програм
9 із 10 абітурієнтів успішно складають вступний іспит.
9 із 10 абітурієнтів успішно складають вступний іспит.
Щодо легко залишитися в країні після закінчення навчання за програмами бакалаврату
Щодо легко залишитися в країні після закінчення навчання за програмами бакалаврату
Відмінна якість освіти. Є вузи Іспанії, які входять до світових списків найкращих університетів.
Відмінна якість освіти. Є вузи Іспанії, які входять до світових списків найкращих університетів.
Іспанська система освіти розпочала свою історію у 1218 р., саме тоді відкрився перший університет. Сьогодні ця система є симбіозом стародавніх академічних традицій і сучасних нововведень. Студентське життя в цій країні дивовижне та різноманітне. Щороку сюди прямують за вищою та другою вищою освітою близько мільйона іноземних студентів.
 
Навчання в Іспанії повністю відповідає характеру самих іспанців. Тут ви не зустрінете педантичного підходу до своєчасної здачі лабораторних чи інших робіт, як у тій самій Німеччині. Якщо студент щось не встиг зробити, йому надається цілий тиждень, щоб підтягнути «хвости». Так само байдуже в університетах ставляться і до обсягу курсових чи дипломних робіт, розумно вважаючи, що головне не кількість сторінок, а зміст.
 
Тут повністю немає нав'язування будь-яких догм, тому студенти сміливо висловлюють свою думку, отримують обґрунтовані роз'яснення від викладачів, що дозволяє зрозуміти, а не зазубрити пройдений матеріал.
 
Ймовірно тому, навчання в Іспанії займає одне з провідних місць у світі за рівнем попиту серед іноземних студентів та абітурієнтів. А багато престижних європейських університетів почали переймати іспанські принципи навчання.
 
Щодо основної мови викладання, то це, безумовно, іспанська. Хоча в магістратурі існує безліч програм англійською мовою, є вони і на рівні бакалаврату. У багатьох галузях науки, особливо у сфері технічних та точних дисциплін, освіту в Іспанії можна здобути за двомовною системою.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В ІСПАНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТАХ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ:
 
• висока якість освіти та професіоналізм викладачів;
• хороша матеріальна база університетів;
• отримання диплома європейського зразка, який визнано всіма країнами ЄС та багатьма країнами світу;
• порівняно невисока вартість навчання (1-3 тис. євро за рік навчання у державних університетах);
• можливість добре вивчити одну з найпоширеніших, найпопулярніших та наймелодійніших мов світу;
• можливість подорожувати країнами Європи під час навчання;
• можливість для іноземних студентів працювати під час навчання (не більше ніж 20 годин на тиждень);
• високі шанси знайти хорошу роботу в одній із іспанських чи європейських компаній після здобуття освіти.
 
Система освіти Іспанії схожа на українську, хоч і далеко не ідентична. Ні з чим новим українські студенти під час вступу не зіткнуться, але оскільки вони для Іспанії — іноземні студенти, то потрібно для вступу подати документи про отриману раніше освіту на апостилювання та омологацію (процедури визнання їх дійсними та прирівнювання до іспанських).
 
Окрім вищезгаданих особливостей вступу до вузів Іспанії, однією з основних вимог залишається знання іноземної мови. Більшість навчальних програм в університетах викладається іспанською, але також є програми англійською (переважно у приватних вузах, і менше в державних) та на каталанському діалекті. Каталанський є офіційною мовою Університету Барселони (Universidad de Barcelona) та Автономного Університету Барселони (Universitat Autónoma de Barcelona). Хоча знання каталанського не звільняє від необхідності знати іспанську мову та ще одну іноземну мову.
 
Незважаючи на те, що Іспанію ми, українці, звикли сприймати як країну відпочинку та розслаблення, жоден студент іспанського вищого навчального закладу не назве свого навчання "відпочинком". Тут студенти, як і в більшості навчальних закладів Європи, окрім занять безпосередньо в університеті, мають виділяти багато часу для самостійного навчання, аби успішно засвоювати досить насичену навчальну програму. Тому від кожного студента вимагається серйозний та свідомий підхід до здобуття вищої освіти в Іспанії.
ПОПУЛЯРНІ УНІВЕРСИТЕТИ ІСПАНІЇ
Іспанські університети – серед найкращих університетів світу за якістю викладання. У 2014-2015 роках три з них увійшли до топ-200 вишів світу згідно з міжнародним рейтингом QS World University Rankings. Згідно з цим рейтингом, до п'ятірки кращих університетів Іспанії входять два університети Барселони — Universidad de Barcelona, ​​Universidad Autónoma de Barcelona, ​​два університети Мадрида — Universidad Autónoma de Madrid, Universidad Complutense de Madrid і університет у місті Памплона — Universidad de Navarrа. Традиційно популярними серед іспанських та іноземних абітурієнтів протягом багатьох років залишаються старі університети Іспанії — Universidad de Salamancа та Universidad de Sevilla.
ВальядолІд - державний ВНЗ
Вальядолідський університет
Вальядолідський університет
Является одним из старейших учебных заведений мира; располагает 4 кампусами; дает глубокие академические знания; имеет хорошую научно-исследовательскую базу.
Мадрид - державний ВНЗ
Мадридський університет Комплутенсе
Мадридський університет Комплутенсе
Считаются одним из лучших ВУЗов мира; имеет великолепные кампусы в центре столицы; принимает активное участие в обмене студентами; выдает престижный диплом, признаваемый во всем мире.
Севілья - державний ВНЗ
Севільський університет
Севільський університет
Входит в Erasmus; помогает студентам стипендиями, грантами и финансированием; организовывает стажировку на известных предприятиях; возможность получить двойной диплом.
Саламанка -державний ВНЗ
Університет Саламанки
Університет Саламанки
Работает уже 800 лет; владеет сильными научно-исследовательскими центрами; известен во всем мире; лидирует по количеству студентов, участвующих в обмене между ВУЗами.
Барселона - приватний ВНЗ
EU Business School
EU Business School
Имеет договоренности с самыми авторитетными фирмами о прохождении практики; 93% студентов получают предложения о работе в течение 6 месяцев после выпуска; программы двойных дипломов.
Аліканте -приватний ВНЗ
Бізнес-школа FUNDESEM Business School
Бізнес-школа FUNDESEM Business School
Является авторитетным учебным заведением; сотрудничает и обменивается студентами с лучшими ВУЗами мира; организовывает оплачиваемые стажировки; выдает двойные дипломы.
ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
Підготовчі програми:
Навчання в Іспанії на такій програмі у разі успішного складання випускного іспиту є гарантією зарахування до університету. Програми розраховані на 1-2 роки. Тим, хто вступає на математичні чи медичні спеціальності, необхідно провчитись  ще рік на додаткових підготовчих курсах.
Бакалавр:
Навчання в Іспанії за бакалаврськими програмами триває 3 роки - це так званий 1-й цикл навчання у вищих навчальних закладах. Цей вид програм пропонується університетами, вищими технічними школами та університетськими школами. Після закінчення 1-го циклу навчання випускник отримує диплом бакалавра та має право продовжувати навчання у рамках наступного, 2-го циклу. Університетські школи готують спеціалістів для певних секторів економіки. Навчання в Іспанії в такому виші не передбачає вступу до магістратури, натомість з таким дипломом досить легко знайти роботу.
Магістратура:
Залежно від обраної спеціальності розраховані на 2-3 роки навчання. Дипломи випускників цих програм відповідають міжнародним дипломам магістрів чи спеціалістів. Слухачі програм, розроблених вузом у співпраці з будь-яким із зарубіжних університетів, можуть отримати подвійний диплом.
Докторантура:
Освіта в Іспанії на докторських програмах розрахована на 2 роки. Пропонують їх як університети, і вищі інженерні (вищі технічні) школи. Для здобуття наукового ступеня та диплома доктора необхідно пройти повний курс навчання та підготувати, а потім захистити наукову дисертацію з обраної спеціальності.
МВА:
Такі програми навчання в Іспанії пропонують переважно вищі комерційні школи. Навчання триває 1-2 роки, проводиться іспанською та англійською мовами, до нього обов'язково включається серія практичних занять високого рівня складності, які проходять не тільки на території Іспанії, а й в інших країнах Європи, США, Латинській Америці, Австралії.
Постдипломна освіта:
Дозволяє отримати потрібну спеціальність на додаток до вже наявної, але менш популярної професії. Тривалість цих програм становить від 2 до 3 років. Подібні програми освіти в Іспанії є не в кожному ВНЗ, вони найчастіше реалізуються кількома ВНЗ-партнерами. По завершенні програми можна легко знайти роботу в Іспанії.
ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ У ВНЗ ІСПАНІЇ
ВНЗ Іспанії для українців – це «темна конячка». Залежно від вимог кожного навчального закладу, його погляду на рівень освіти, вони можуть визнати чи не визнати достатньою одинадцятирічної освіти українця. Раніше для вирівнювання шансів служив загальний для всіх іспит selectividad, який включав:
  • іспанську мову та літературу;
  • іноземна мова;
  • історію Іспанії;
  • профільний предмет.
Тепер правила змінилися. Багато регіонів та університетів Іспанії почали вводити свої вимоги для вступу. В результаті на даний момент існує 3 основні системи тестування:
  • єдиний для всіх іноземців PCE, що проводиться централізовано UNED;
  • зовнішнє тестування для іспанців, яке тепер можуть проходити і зарубіжні громадяни – PAU (тільки його результати визнає Валенсія та Барселона);
  • EvAu є суворішою модифікацією PAU, але саме на ньому наполягає Мадрид.
Основна різниця полягає в тому, що для PCE достатньо здати лише 3 предмети, а 4-й брати лише для покращення результату. У свою чергу PAU передбачає іспити вже з 6 дисциплін. Оскільки зарахування відбувається за сумарним балом результатів усіх тестів, то українці, як і інші іноземці, які здавали PCE, опиняються у програшній ситуації.
 
Безумовно, це не влаштовує не лише приватні, а й державні вищі навчальні заклади в Іспанії. У відповідь найдорожчі університети Іспанії, розташовані в Мадриді, почали приймати іноземців без іспитів.
Осторонь не залишилося багато державних закладів Каталонії, запропонувавши закордонним студентам вступати без тестування, при цьому піднявши для них вартість навчання.
 
Натомість приватні іспанські ВНЗ, особливо для навчання англійською мовою, як не вимагали складання держекзамену, так і не вимагають. Причому вартість здобуття освіти не змінилася.
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС?

КОНТАКТИ: 

  • Телефон: +38 044 337 11 08

  • Email: info@favorit-ukraine.com

  • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50