Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ФРАНЦІЇ
Бесплатное образование
Бесплатное образование
Поступление без экзаменов
Поступление без экзаменов
Получение европейского, всемирно признанного диплома
Получение европейского, всемирно признанного диплома
Огромное количество студенческих стипендий, грантов и льгот, включая частичную компенсацию оплаты жилья
Огромное количество студенческих стипендий, грантов и льгот, включая частичную компенсацию оплаты жилья
Возможность подрабатывать во время учебы
Возможность подрабатывать во время учебы
✔ У Франції на постійній основі кожного року навчається більше 260 тисяч іноземних студентів, що складає 12% всієї кількості студентів в країні.
✔ Франція входить у 5-ку самих розвинутих держав в електроніці, транспорті, телекомунікації, біотехнології, математики, хімії та медицини.
✔ Система вищої освіти Франції на постійній основі підтримується державним фінансуванням.
✔ Навчання у будь-якому французькому університеті надає право на отримання посвідки на проживання на весь період навчання.
✔ Наукові дослідження являються невід’ємною частиною університетського навчання.
✔ Якість навчання контролюється на державному рівні Міністерством освіти Франції.
✔ Студент сам створює індивідуальний навчальний план, доповнюючи  обов’язкові дисципліни предметами за вибором.
 
Франція -  справжній рай для студентів. Вища освіта тут позиціонується як повністю безкоштовна (університет Артуа, Жуля Верна, Бургундії), існує тільки адміністративний внесок. Внесок  для кожного навчального закладу різний, проте відносно не високий. При цьому студентам виплачується безліч стипендій, які виділяє держава, міністерства, університети та інші організації.  
До того ж, щоб вступити в ВУЗ не потрібно здавати ніяких екзаменів. Достатньо просто надати шкільний атестат (чи університетських диплом), а також сертифікат, який підтверджує ваше володіння французькою мовою на достатньому рівні (TCF/TCF-DAP чи DELF/DALF).
 
Навчання в Франції для українців: особливості вступу:
 
✔ Вступити до вузу Франції відразу після школи може кожний українець.  Достатньо звичайного атестату про повну середню освіту
✔ Вступних екзаменів не має у більшості навчальних закладів, включно з університетами.  
✔ Вік абітурієнтів ніяк не обмежується, тільки для не молодих студентів  менше бонусів – складно отримати стипендію.  Проте  інші бонуси залишаються.
✔ Виключення становить École normale, яких в країні всього 4. У них дуже високий конкурс при вступі, а також є іспити. Вступ туди можливий після спеціальних підготовчих курсів, до того ж диплом виданий після їх завершення, прирівнюється до дворічного навчанні в університеті.
 
École normale  має ряд переваг:
✔ Відноситься до найбільш  елітарних закладів
✔ Диплом «Normale» - фактично титул, забезпечуючий високий статус
ÃƒÂƒÃ‚Â¢ÃƒÂ‚Ã‚ÂœÃƒÂ‚Ã‚Â”Після закінчення школи необхідно відпрацювати в державній структурі країни 5 років,  що гарантує автоматичне зарахування на престижну роботу.
 
ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ У ФРАНЦІЇ
Освіта у Франції відрізняється від стандартної системи навчання, так як основний девіз: хочеш – навчайся, не хочеш – не навчайся. Студент сам вибирає та веде свою навчальну діяльність, а професори лише допомагають знаннями та порадами. Викладання, в основному, ведеться на французькій мові, є програми на англійській мові, особливо в сфері природних та технічних наук.  Проте сертифікат  на гідне знання однієї з іноземних мов потрібно в будь – якому випадку.
 
Вища освіта у Франції представлена двома варіантами: університети й вищі школи.  Розроблена схема так званого короткого навчання, коли за 2-3 роки людина отримує диплом про присвоєння кваліфікації. Функціонує така програма в бізнес-навчанні, причому на англійській мові, завдяки чому час отримання диплому ВВА чи МВА значно скорочується.
 
Класична освіта у Франції відповідає стандартам та ділитися на 3 етапи:
  • Рівнозначне бакалаврату – навчання займає 3-4 року, в залежності від факультету;
  • Магістратура – 2 роки, причому навчання у Франції передбачає після кожного року підтвердження своєї  наукової спроможності;
  • Докторантура – 3 роки, з захистом дисертації й обґрунтуванням своїх навчальних тезисів.
Франція асоціюється з всесвітньою та європейською « меккою» моди та витонченого мистецтва. Тому навчанню у Франції надають перевагу майбутні модельєри, художники та актори. Це ідеальне місце для отримання освіти в даній сфері.
 
Проте в самій країні набагато частіше потребують більш « земних» спеціальностей:
  • Інженери, програмісти, спеціалісти в  області промисловості та сільського господарства (університет Артуа);
  • Фармацевти (університет Бургундії);
  • Медики, юристи,  економісти (університет Артуа);
  • Екологи, винороби, спеціалісти в харчовій промисловості (університет Бургундії).
ПОПУЛЯРНІ ВУЗИ ФРАНЦІЇ
Прийшов час зробити відважний крок! Франція – це чудова можливість отримати затребувану спеціальність та міжнародний досвід, а також чудовий шанс познайомитись з країною, яка подарувала світу визнані стандарти високої кухні, моди та мистецтва.
 
Розпочніть свій шлях вже сьогодні!
Дижон - государственный ВУЗ
Університет Бургундії
Выдает гранты и стипендии, хорошо финансируется государством и европейскими фондами. Обмен студентами и преподавателями в рамках Erasmus и двусторонних договоренностей с другими ВУЗами.
Амьен - государственный ВУЗ
Університет імени Жюля Верна
Широко известен во всем мире, финансируется государством, обладает серьезной научной базой, имеет все степени аккредитации, заботится о трудоустройстве выпускников.
Аррас - частный ВУЗ
Університет Артуа
Преподавательский состав вуза включает более 1500 специалистов. Учащиеся вуза могут участвовать в программах по обмену студентов, 
есть хорошая научно-исследовательская база.
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ?

Наші послуги включають усі етапи, необхідних для успішного вступу студенда до Франції.

Телефон: +38 044 337 11 08

Email: info@favorit-ukraine.com 

Viber:+38 073 544 50 50