Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Є безкоштовне навчання
Є безкоштовне навчання
Топ 3 найкраща країна у світі за якістю життя
Топ 3 найкраща країна у світі за якістю життя
Доступне працевлаштування для випускників німецьких вишів
Доступне працевлаштування для випускників німецьких вишів
Офіційна робота полегшує отримання громадянства
Офіційна робота полегшує отримання громадянства
Німеччина по праву вважається однією з найкращих країн для здобуття освіти та однією з найпопулярніших серед українських студентів:
 
• це якісне навчання, сучасні спеціальності
• великі популярні серед українців рейтингові університети
• можливість навчатися безкоштовно німецькою мовою
• і багато інших переваг щороку залучають сюди сотні тисяч студентів з України
 
Німецькі університети та виші міцно займають провідні позиції у міжнародних рейтингах університетів. Назви найкращих німецьких університетів відомі у всьому світі. З іншого боку, вартість життя навіть у столиці Німеччини - Берліні сьогодні істотно нижча за Париж, Лондон і навіть великі китайські міста. А ось за якістю життя німецькі міста – Мюнхен, Франкфурт, Дюссельдорф, Гамбург, Берлін, Нюрнберг, Штутгарт – вже багато років входять до списку 50 найзручніших міст світу.
 
ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ У ВНЗ НІМЕЧЧИНИ
 
Система освіти побудована на загальноєвропейських стандартах і включає як державні, так і приватні ВНЗ. Ділиться на університети та вищі навчальні заклади прикладних наук, що за градацією в англомовних країнах відповідає University of Applied Sciences.
 
Є ще один вид освітніх закладів, які можна зустріти лише у сфері мистецтва або при виборі творчих професій: консерваторія, академія чи вища школа у галузі мистецтва.
 
Викладання німецькою та англійською мовами. На німецькомовних програмах у державних ВНЗ, як правило, навчання безкоштовне як для громадян країни, так і іноземців.
 
Є чимало спеціальностей, які читаються англійською. Переважно це стосується навчання в Німеччині на магістратурі, на рівні бакалаврату їх значно менше і найчастіше вони належать до інженерії, інформаційних технологій та інших технічних напрямків.
ЧОМУ УКРАЇНЦЯМ ВАРТО ВЧИТИСЯ В НІМЕЧЧИНІ?
 • Є безкоштовне навчання.
 • Високий рівень життя.
 • Висока якість викладання та рівень освіти у Німеччині.
 • Величезний вибір спеціальностей.
 • Можливість підробітку для студентів.
 • Легальна робота у Німеччині для випускників німецьких ВНЗ.
Офіційне перебування в  країні протягом кількох років полегшує отримання громадянства.
Для добре розвиненої промисловості країни постійно потрібен молодий та активний персонал, який добре знається на сучасних реаліях, вимогах міжнародного ринку та інноваційних технологіях. Крім того, високі стандарти життя мають підтримуватись ефективною гуманітарною та соціальною сферою, а також охороною здоров'я.
 
Звідси випливають і найрейтинговіші професії в Німеччині:
 • інженери, технологи, IT спеціалісти (Мюнхенський технічний університет, Технологічний інститут Карлсруе);
 • екологи, експерти в галузі наук про Землю, психологи (Тюбінгенський університет Еберхарда та Карла);
 • медики та юристи (Гейдельберзький університет імені Рупрехта та Карла);
 • економісти, бізнесмени, менеджери (бізнес-школа Мюнхена).
КРАЩІ УНІВЕРСИТЕТИ НІМЕЧЧИНИ
Міжнародний рейтинг німецьких університетів очолює Технічний університет Мюнхена. Він спеціалізується на точних науках та інженерії. Заснований у 1898 р.
За ним слідує один із найкращих університетів Німеччини та Європи – Мюнхенський університет Ludwig-Maximilians, заснований у 1472 р. Його закінчили 34 лауреати Нобелівської премії, причому нагороди присуджувались за наукові досягнення як у галузі природничих, так і гуманітарних наук.
Замикає трійку лідерів рейтингу університетів Німеччини найдавніший вищий навчальний заклад країни — університет Гейдельберга, оскільки він був заснований ще в 14 столітті (1386 р). Його закінчили десятки Нобелівських лауреатів та політичних діячів, включаючи колишнього канцлера ФРН.
Технологічний інститут Карлсруе займає четверте місце у списку ВНЗ Німеччини. Хоча він явно має технічну спрямованість, але не забуває і про інші галузі, наприклад, про економічні науки.
До п'ятірки найкращих університетів Німеччини увійшов і знаменитий Берлінський університет Гумбольдта, з яким асоціюються імена 19 Нобелівських лауреатів.
Карлсруе - державний ВНЗ
Технологічний інститут Карлсруе
Старейшее техническое учебное заведение Германии. Среди специальностей приоритетными здесь считаются инженерные и технические науки, но есть и гуманитарные. Бесплатное обучение, только семестровый сбор.
Мюнхен - державний ВНЗ
Мюнхенський технічний університет
Является крупнейшим техническим ВУЗом Германии. При университете действует бизнес-школа, в которой вы сможете обучиться не только технической стороне вопроса, но и основам правильного ведения собственного дела.
Мюнхен, Баварія - державний ВНЗ
Університет Людвіга – Максиміліана
Входит в мировой ТОП-50 лучших учебных заведений. Кампусы расположены по всему Мюнхену и пригороду. Занимает 38-е место в мире по трудоустройству выпускников.
 
Берлін - державний ВНЗ
Берлінський університет Гумбольдта
Старейший из университетов Берлина. Высоко котируется во всем в мире. Создал идеальные условия для успешного обучения. Имеет договоренности об обмене с 170+ ВУЗами. Бесплатное обучение.
Гейдельберг - державний ВНЗ
Гейдельберзький університет ім. Рупрехта
Его диплом высоко ценится работодателями со всего мира. Университет предлагает большое количество разнообразных программ обучения, факультетов и специальностей. Бесплатное обучение.
Мюнхен - приватний університет
EU Business School Munich
Аккредитация ACBSP и CEEMAN. Учебные группы малого формата делают возможным индивидуальный подход к каждому учащемуся. Английский — основной язык преподавания.
Берлін - державний ВНЗ
Шаріте – Медичний університет
Является для данных ВУЗов медицинским факультетом, университетской клиникой и базой для обучения будущих медиков. Сфокусирован на исследованиях в области трансплантологии, нейробиологии, генетики, иммунологии. Бесплатное обучение.
Берлін - державний ВНЗ
Технічний університет Берліна
Является одним из лучших ВУЗов в сфере технического образования. Cуществует 3 кампуса в Берлине. Студенты  и преподователи занимаются старт-апами. Бесплатное обучение.
 
Берлін - державний ВНЗ
Берлінський інститут техніки та економіки
Имеет высокий спрос среди работодателей. Организовано сотрудничество со множеством немецких и зарубежных компаний. Подписаны договора об обмене студентами со 120 ВУЗами. Бесплатное обучение.
НАДХОДЖЕННЯ І ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
Оскільки для здобуття середньої освіти в Німеччині потрібно навчатися 13 років, то українці не можуть вступити до університету одразу після школи.
 
Виходів із ситуації пропонується два:
 • Достатній освітній рівень – подавати документи можуть студенти, які закінчили щонайменше 1 курс в українському університеті. Випускники українських шкіл зможуть вступити лише після проходження підготовчої програми Studienkolleg (у середньому 1 рік), яка покриває різницю між українською та німецькою шкільною освітою.
 • Високий рівень знання німецької мови (або англійської – для бажаючих навчатися на англомовних спеціальностях) – найчастіше це рівень С1 або 800 годин навчання мови.
Приймають без вступних іспитів зазвичай на бакалаврат та магістратуру. Найчастіше бувають іспити на творчі напрямки. Іспити обов'язкові під час вступу до ШК (Штудієнколег) – математика та німецька мова.
 
Основні етапи освіти та ступеня, що присуджуються, відповідають загальноєвропейській системі. При доборі навчального закладу необхідно звертати увагу на його рівень акредитації та профільну належність. Більшість технічно-орієнтованих інститутів не присуджують ступеня вище за магістра. Те саме стосується й вищих шкіл.
 
Щодо системи та градації вищої освіти, то:
 • Перший ступінь бакалаврату – від 3 до 4 років;
 • Другий ступінь магістра – для навчання потрібно 1-2 роки;
 • Найбільш поширений фінішний рівень - докторантура, що триває приблизно 1-3 роки і завершується успішним захистом дисертації.
Також є й неподільна магістратура, найбільш характерна для медичних ВНЗ.
Випускники як бакалаврату, так і магістратури мають право здобути і другу вищу освіту в Німеччині, якщо з якихось причин перша їх не влаштовує. Причому це стосується не лише німців, а й іноземців. Отже, закінчивши університет в Україні або здобувши ступінь бакалавра, можна сміливо вступати до магістратури або змінювати професію.
 

Особливості вищої освіти у Німеччині

Система вищої освіти складається з кількох елементів:

 
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

Наші послуги включають усі етапи, необхідні для успішного вступу студента до Німеччини:

КОНТАКТИ: 

 • Телефон: +38 044 337 11 08

 • Email: info@favorit-ukraine.com

 • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50