Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
ПРОПОНУЄМО БІЛЬШЕ, НІЖ ОСВІТА В АНГЛІЇ. Підтримуємо студентів з першої хвилини знайомства та до повного закінчення навчання
ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В АНГАЛІЇ
Найпрестижніша вища освіта у світі
Найпрестижніша вища освіта у світі
Величезний вибір навчальних курсів та спеціальностей
Величезний вибір навчальних курсів та спеціальностей
Еталонна освіта
Еталонна освіта
Дозволяється працювати під час навчання в Англії навіть за студентською візою
Дозволяється працювати під час навчання в Англії навіть за студентською візою
Попит на британську освіту та її глобальний престиж неухильно зростають. Університети Великобританії вважаються одними з найкращих у світі, тому щороку багато молодих людей з різних країн намагаються вступити до вишу саме у Сполученому Королівстві. Це буває непросто, адже потрібно враховувати безліч нюансів та бути готовим до труднощів, пов'язаних із життям в іншій країні. Воно є своєрідною перепусткою в аристократичне суспільство та до керівного складу будь-якої корпорації. У випускниках Кембриджа чи Оксфорда роботодавець заздалегідь бачить унікальний інтелект, фундаментальні знання та зачатки геніальності. Тому вкладення грошей у навчання в Англії – найвдаліша інвестиція для українців, яка принесе максимальні дивіденди.
 
До основних переваг, якими має вищу освіту в Англії для іноземців, належать:
 • Гідний рівень життя в країні.
 • Висока міжнародна репутація навчальних закладів та довіра до британських дипломів на ринку праці.
 • Численні спеціалізації.
 • Можливість зменшення вартості навчання шляхом здобуття стипендій чи грантів.
 • Наявність сучасної матеріально-технічної бази.
 • Шанс опанувати англійську мову досконало.
 • Можливість працювати паралельно із навчанням в університеті.
 
Сама система британських ВНЗ ділиться на державні та приватні заклади, а також на професійну та наукову освіту. Вступ до Британського університету означає, що абітурієнт вирішив серйозно себе присвятити науці та дослідженням. Тому кожному студенту, неважливо громадянину чи іноземцю, пропонується самому скласти свій навчальний план і визначити не лише кількість предметів, що вивчаються, а й обсяг витраченого часу на їх вивчення.
 
Протягом першого – другого курсу вибирається спеціалізація, причому її можна кілька разів змінити, якщо щось не влаштувало.
 
У Сполученому Королівстві існує близько 160 вищих навчальних закладів, які представлені університетами та коледжами. Серед останніх існує розподіл ті, що мають право присуджувати ступеня, і видатні лише сертифікати, тобто  які займаються виключно підготовкою до вступу або ведуть професійне навчання.
 
Як правило, якщо британський ВНЗ отримує право присуджувати ступеня, у ньому є можливість здобути освіту в Англії будь-якого рівня: від бакалаврату до докторантури.
 
Тому, українці мають можливість обрати або нижчу вартість навчання в коледжі Англії або вступити до престижного, але дорогого університету Великобританії.
 
При цьому необхідно пам'ятати, що постійно відзначається великий конкурс на одне місце не тільки в Оксфорді чи Кембриджі, а й в інших вишах Великої Британії високого рівня. Українцям та громадянам СНД для підвищення конкурентоспроможності рекомендується закінчити програму Foundation та мовну школу. Дуже зручно, що вища освіта у Великій Британії викладається англійською мовою, без знання якої у сучасному світі складно зробити кар'єру або розраховувати на успішне працевлаштування.
 
ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТИ В АНГЛІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Вища освіта в Англії – сильний кар'єрний старт та чудові перспективи на майбутнє. Проте система вступу до Англії для українських хлопців є досить складною, і багато залежить від віку, поточного академічного рівня та цілей. Наприклад, якщо вашій дитині:
 
 • До 16 років, і він ще не закінчив школу – рекомендуємо починати з вступу до приватних британських шкіл на програми GCSE, A-level. Після цього ваша дитина буде готова успішно вступити до будь-якого британського вузу безпосередньо.
 • Близько 16-18 років, і він закінчує 12 клас - рекомендуємо почати з підготовчої річної програми Foundation. Закінчивши успішно цю програму, дитина буде зарахована на 1 курс.
 • Більше 17, і він уже закінчив мінімум 1 курс в українському виші – рекомендуємо пряме вступ до бажаного університету Англії.
 
У своїй більшості вищі навчальні заклади Британії є федеральними утвореннями. Вони складаються із шкіл, коледжів та інститутів, об'єднаних спільним керівництвом. Яскравим прикладом є університет Лондона, що володіє дивовижною кількістю філій у багатьох країнах.
 
Абітурієнт вступає не до університету, а до одного з коледжів, при цьому навіть мотиваційний лист відправляється саме до коледжу, а не до ректорату чи деканату. У певних випадках, коли обрана школа добре оцінила претендента, але не може прийняти, йому пропонується інший коледж під егідою цього університету.
 
Як би там не було, українцю необхідно закінчити одну з підготовчих програм, щоб вступити до британського ВНЗ. Коли йдеться про освітню установу середнього рівня, то цілком достатньо проходження профільної Foundation.
 
Система освіти у сполученому королівстві Великобританії
 
1. Підготовчі програми. Дуже важливі для іноземчів, які бажають потрапити до британських вишів. Існує 3 варіанти підготовки:
 • Foundation (тривалість – 1 рік) – програма підготовки, націлена на максимальну підтримку дитини, яка не має досвіду отримання освіти за кордоном і не складала іспитів A-level або IB. Це комбінація мовної підготовки та вивчення базових академічних предметів, що забезпечує практично гарантований вступ до одного з вузів-партнерів.
 • A-Level - фактично програма навчання у старших класах англійської школи (2 роки) з поглибленим вивченням 3-6 базових академічних предметів, розроблена для іноземців, які хочуть вступати до Великобританії після закінчення 9 класу. Пройшовши цю програму, дитина складає іспит і отримує диплом з оцінками за британською системою. Далі дитина може вступати до будь-яких вузів Великобританії на рівні з британськими дітьми.
 • International Baccalaureate (IB) – програма аналог A-level. Однак програма навчання більш універсальна, а диплом IB, що отримується, також визнається в університетах інших країн. Також підвищує шанси зарахування до топ-вузів Англії та допомагає підтягнути рівень англійської
2. Бакалаврат в Англії розрахований на 3-4 роки
3. Магістратура та післядипломні програми. Диплом магістра в Англії можна отримати за 1-3 роки – залежно від обраної спеціальності
4. МВА - найпопулярніші річні магістерські програми, які дають змогу посилити диплом бакалавра підготовкою у сфері бізнес-адміністрування за вашою спеціальністю, що дасть змогу обіймати керівні посади.
ПОПУЛЯРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ В АНГЛІЇ
Щоб легко працевлаштуватися:
 • Фахівці у галузі високих технологій, біотехнологій, венчурного ринку (університет Кембриджу);
 • Отримали юридичну або медичну освіту у Великій Британії (Імперський коледж Лондона, університет Шеффілда або Бірмінгема);
 • Інженерні та технічні професії (університет Уоріка, Ланкастера, Саутгемптона);
 • бізнес-адміністрування, менеджмент, економіка (університет Лондона, Шефілда);
 • Інформатика, електроніка, електротехніка (університет Ліверпуля);
 • Астрономія, астрофізика (університет Бірмінгема, Манчестера);
 • Юриспруденція (університет Ньюкасла, Кембрідж, Оксфорд);
 • Молекулярна та клітинна біологія (університет Ньюкасла, Кембриджа);
 • Міжнародні відносини, внутрішня та зовнішня політика (університет Дарема, Лондона, Оксфорда)
ПОПУЛЯРНІ УНІВЕРСИТЕТИ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
Лондон - державний ВНЗ
Університет Вестмінстера
Університет Вестмінстера
Управляется Советом из 7 губернаторов, входит в ассоциацию МВА, ELC, Ассоциацию университетов Содружества и в Европейскую ассоциацию ВУЗов Великобритании.
Кембридж - державний ВНЗ
Кембриджский університет
Кембриджский університет
Входит в TOП-10 лучших ВУЗов мира. Владеет несравнимыми научно-исследовательскими мощностями. Выдает стипендии и материальную помощь.
Манчестер -державний ВНЗ
Манчестерський університет
Манчестерський університет
Входит в ТОП мировых и европейских ВУЗов, славится в области естественных и гуманитарных наук, инженерии и экономики, имеет хорошее финансирование.
Ньюкасл - державний ВНЗ
Ньюкаслський університет
Ньюкаслський університет
Является крупным государственным ВУЗом с филиалами в разных частях света, входит в число исследовательских учреждений общемирового значения, владеет лучшей юридической школой.
Оксфорд - державний ВНЗ
Оксфордський університет
Оксфордський університет
Элитный ВУЗ, один из самых престижных в мире, огромное количество грантов и контрактов на исследования, выпускники имеют высокие шансы занять руководящие должности.
Ліверпуль - державний ВНЗ
Ліверпульський університет
Ліверпульський університет
Элитный ВУЗ, один из лучших в мире, входит в престижные объединения научных и учебных заведений, получил все уровни аккредитации, выпустил большое количество успешных людей.
Шеффілд -державний ВНЗ
Шеффілдський університет
Шеффілдський університет
Относится к лучшим учебным заведениям Великобритании, дает классическое английское образование, принадлежит к научно-исследовательским центрам глобального значения.
Лондон - денжавний ВНЗ
Імперський коледж Лондону
Імперський коледж Лондону
Имеет сильнейший профессорский состав, по уровню доходов и грантов занимает 2-е место после Оксфордского университета, проводит передовые исследования.
Лондон - державний ВНЗ
Лондонський університет
Лондонський університет
Имеет мировое признание, находится под покровительством королевской семьи, готовит не только будущих ученых, успешных руководителей, но даже президентов, премьер-министров.
Саутгемптон - державний ВНЗ
Саутгемтонський університет
Саутгемтонський університет
Является известным и престижным ВУЗом, имеет все степени аккредитации, обеспечен финансово, поэтому имеет возможность назначать высокие стипендии и выдавать крупные гранты.
Дарем - Державний ВНЗ
Університет Дарема
Університет Дарема
Старинный ВУЗ с огромным опытом преподавания, входит в тройку самых престижных учебных заведений Англии. Имеет хорошую финансовую базу,  получает много грантов.
Ланкастер -державний ВНЗ
Університет Ланкастера
Університет Ланкастера
Входит в десятку лучших национальных ВУЗов, имеет все степени аккредитации, уверенно лидирует в студенческих таблоидах, завоевал великолепную репутацию в мире.
Белфаст - державний ВНЗ
Королівський університет в Белфасті
Королівський університет в Белфасті
Преподаватели – лучшие профессора со всего мира с огромным опытом, проводит интенсивный международный обмен студентами, признан одним из самых интернациональных университетов.
Ковентри - частний університет
Університет Уорика
Університет Уорика
Входит в десятку лучших ВУЗов Великобритании, назван одним из самых успешных и быстро развивающихся университетов, получил все уровни аккредитации, получает множество грантов.
Бірмингем - державний ВНЗ
Бірмингемський університет
Бірмингемський університет
Является четвертым по величине ВУЗом Англии, предлагает огромное количество дисциплин, уступая по этому показателю лишь Кембриджу, дает свободу исследовательской деятельности. 
АЛГОРИТМ ОТРИМАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В АНГЛІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Абітурієнти, які планують вступати на бакалаврат, мають надати освітнім установам Сполученого Королівства:
 • Атестат про закінчення середньої школи. Обов'язковою умовою є високий середній бал.
 • Свідоцтво про додаткові 1-2 роки навчання за обраною спеціальністю в університеті своєї країни або іноземному ВНЗ.
 • IELTS 6.0-6.5.
У тому випадку, коли випускники збираються здобувати вищу освіту у Великій Британії відразу після 11 класу, їм необхідно попередньо пройти:
 • Одну з освітніх програм тривалістю 2 роки – A-level, International Baccalaureat Diploma або професійну підготовку у державному коледжі подальшої освіти.
 • Або спеціалізовану програму Foundation Year тривалістю 1 рік.
Примітно, що система вищої освіти у Великій Британії не вимагає складання іспитів. Усі абітурієнти подають заявки за допомогою спеціалізованого органу Universities and Colleges Admissions Service, після чого їх на загальних підставах розглядають представники університетів.
 
Вища освіта в Англії для іноземців вимагає своєчасного подання заявок:
 • В університети Оксфорда та Кембриджа – до середини жовтня.
 • В інші ВНЗ - до середини січня.
Вища освіта в Англії – найважливіший етап у створенні успішної кар'єри. Саме тому щороку тисячі українських абітурієнтів подають заявки, сподіваючись стати частиною воістину легендарних навчальних закладів Сполученого Королівства.
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТЬСЯ ДО НАС?

КОНТАКТИ: 

 • Телефон: +38 044 337 11 08

 • Email: info@favorit-ukraine.com

 • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50