Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Вища освіта в Австралії для українців

Система вищої освіти в Австралії – це унікальне поєднання принципів всесвітньо відомої Британської освітньої моделі та великої кількості наукових досліджень.
ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ ВИЩУ ОСВІТУ В АВСТРАЛІЇ
Широкий перелік програм навчання
Широкий перелік програм навчання
Можливість отримання подвійного диплома
Можливість отримання подвійного диплома
Високі шанси на працевлаштування у процесі та після закінчення навчання
Високі шанси на працевлаштування у процесі та після закінчення навчання
Визнання австралійських дипломів на міжнародному рівні
Визнання австралійських дипломів на міжнародному рівні
Високі показники рівня життя
Високі показники рівня життя
Австралія - одна з найпривабливіших країн, як у туристичному, так і в освітньому плані.
 
Австралія дуже відповідально підходить до питання освіти. Діяльність кожного вишу ретельно контролюється спеціально створеною державною організацією TESQA. І такий контроль дає свої плоди, адже на сьогоднішній день Австралія є однією з найпривабливіших країн для здобуття вищої освіти. За статистикою чисельність українців у престижних університетах Австралії сягає 7% – 12%.
НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ АВСТРАЛІЇ
Здобувати вищу освіту в Австралії – безперечно хороший вибір для українських абітурієнтів. У вишах пропонують величезну кількість найрізноманітніших програм, включаючи подвійні програми Бакалаврату. Найбільше подвійних дипломів бакалавра пропонують за напрямками: гуманітарних наук, комерції, правничий та точних наук.
 
Для міжнародних студентів спеціально створено підготовчі програми Foundation, тривалістю від півроку до року. Студенти вивчають не лише академічну англійську мову, а й кілька профільних предметів, які ляжуть в основу навчання при бакалавраті. Успішне завершення програми Foundation гарантує зарахування на 1 курс.
 
Вступити до університету на бакалаврат, так само як і на магістратуру можна безпосередньо без попереднього року. Але все залежить від вашої академічної бази.
 
Вступ на бакалавра:
 
Оскільки для вступу на бакалавра до Австралійського університету потрібно 12 років середньої освіти, для українських абітурієнтів є 2 варіанти:
 
Варіант 1: Вступ до програми Foundation (1 рік) після 11 класу, потім пряме зарахування до вузу.
Варіант 2: Після 11 класу необхідно провчитися 1 або 2 роки в українському виші і потім вступати на пряму програму зарахування.
 
Якщо ж ви хочете вступати на магістратуру, тоді вам буде потрібний диплом Бакалавра українського вишу.
Брисбен - державний ВНЗ
Університет Гріффіта
Університет Гріффіта
Солидное учебное заведение с высоким мировым рейтингом, проводит исследований в самых перспективных областях, выдает дипломы международного образца, предлагает двойные степени.
Сидней - державний ВНЗ
Університет Сіднея
Університет Сіднея
Престижный ВУЗ мирового уровня, разрабатывает свои методики обучения, был не единожды за них награжден, организовывает экспедиции, выдает диплом, высоко котирующийся у работодателей.
Канберра - державний ВНЗ
Австралійський національний університет
Австралійський національний університет
Дает качественное, фундаментальное образование, имеет авторитет на международной арене, проводит самые громкие международные исследования.
Брісбен - державний ВНЗ
Університет Квінсленда
Університет Квінсленда
Дает качественное академическое образование, проводит инновационные исследования, участвует в международных проектах глобального значения.
Ньюкасл - державний ВНЗ
The University of Newcastle
The University of Newcastle
Возможность пройти 1-й курс бакалавриата за 8 месяцев, погружение в мультикультурную среду, общение с представителями более сотни стран, широкие возможности  трудоустройства.
Мельбурн - приватний ВНЗ
Університет Мельбурна
Університет Мельбурна
Престижный ВУЗ с мировым именем, входит в серьезные научные ассоциации, имеет солидный стипендиальный и призовой фонд, постоянно проводит обмен студентами.
СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ В АВСТРАЛІЇ
Система освіти в Австралії була заснована на базі британської вищої школи і увібрала її кращі якості. Головна особливість, яка відрізняє австралійську освіту від інших— наявність унікальної системи кваліфікацій Australian Qualification Framework, AQF, яка включає середню, професійно-технічну та вищу освіту.
 
Основою вищої школи є система кваліфікації, яка передбачає різні рівні успішності студента. Тобто кожен учень починає свій шлях до знань з першого класу освітньої школи (формально, перший рівень) і поступово пересувається до здобуття ступеня магістра або PhD (професійний рівень).
 
Період навчання залежить від обраної програми та отримуваного ступеня:
  • бакалаврат – 3 – 4 роки;
  • магістра – 1,5 – 2 роки;
  • докторантура – ​​3 роки;
  • подвійний ступінь – 5 – 6 років.
Якщо ви зацікавлені в мірі PhD, тоді приділіть особливу увагу своїм оцінкам – необхідно мати диплом з відзнакою, щоб вступити до докторантури.
 
До речі, докторантура тут двох видів – дослідницька та прикладна. Перший варіант розрахований на те, що аспірант протягом трьох років проводитиме наукові дослідження, після чого напише дисертацію, ґрунтуючись на їхніх результатах. Другий варіант робить більший акцент на розвиток практичних навичок та отримання досвіду.
 
Особливою популярністю в австралійських вишах користуються так звані подвійні дипломи. Це програми, які передбачають здобуття подвійної спеціальності після закінчення навчання (наприклад, «менеджмент» та «право»).
 
Важливо! Випускники підготовчих програм мають право вступати на 1-й курс університету, після програми Diploma – на 2-й. Випускники коледжів TAFE мають право вступати до 2-го курсу ВНЗ. У деяких випадках, враховуючи відмінну успішність та високий рівень англійської, зарахування можливе одразу після 11-го класу середньої школи.
ПОПУЛЯРНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
• Найбільшою популярністю користується освіта в Австралії у сфері розвитку агропромислового комплексу та ветеринарії (Мельбурнський університет).
• Важливе місце приділяється біології, генетиці та екології (Квінслендський університет).
• Основний наголос у дослідницьких проектах зроблений на біохімію, біомедичну, астрономію та вивчення проблем Тихоокеанського регіону (Університет Гріффіта).
• Останнім часом зріс попит на фахівців, які пройшли навчання в Австралії в галузі культури корінного населення Нової Зеландії – маорі.
• Високо котируються випускники університетів, які знаються на інженерії та сучасних технологіях. Особливо це стосується колишніх студентів, які закінчили Австралійський національний університет.
 
З чого розпочати здобуття вищої освіти в австралійському університеті?
 
Головне – зробити перший крок! Зверніться до нас, і ми розповімо вам більше про всі принади та перспективи, які відкриває навчання в Австралії.
Наші фахівці допоможуть вам вибрати вуз, підготувати всі необхідні документи та отримати візу, а далі – все у ваших руках. Тож дійте. Ну а ми завжди готові допомогти вам здобути якісну освіту.
 
КОНТАКТИ

Телефон: +38 044 337 11 08

Email: info@favorit-ukraine.com

WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50