Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Навчання в Канаді для українців

Канада – індустріально розвинена країна з галасливими мегаполісами та незайманою природою. Вже багато років ООН визнає її найкращою країною для життя.
ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В КАНАДІ
Найвищий рівень життя та перспективи працевлаштування
Найвищий рівень життя та перспективи працевлаштування
Відсутність вступних іспитів до вузів
Відсутність вступних іспитів до вузів
Підробіток під час навчання та оплачувані стажування
Підробіток під час навчання та оплачувані стажування
Полегшене набуття громадянства з дипломом Канади
Полегшене набуття громадянства з дипломом Канади
Вища освіта в Канаді визнана однією з найкращих у світі. ВНЗ цієї країни входять до ТОП-списків освітніх установ зі світових рейтингів. Дипломи, отримані у коледжі чи університеті Канади, дійсні в усіх країнах. Якість освіти дуже висока - вона контролюється державою та громадськими фондами, які фінансують виші.
 
Навчальні заклади у цій країні дуже різноманітні: вони можуть бути державними чи приватними різної величини. Також дуже різноманітні навчальні програми. Усі вузи мають великі території із сучасними аудиторіями, спортивними комплексами, лабораторіями, комп'ютерними класами, бізнес-інкубаторами тощо.
 
Вищу освіту в Канаді можна здобути в коледжі чи університеті. При цьому важливо розуміти, що ці навчальні заклади не поступаються один одному, а дають освіту різного типу. Вибір абітурієнта повинен спиратися виключно на подальші цілі.
ЧИМ ПРИВАБЛЮЄ КАНАДА УКРАЇНЦІВ
Як мультикультурна країна, приваблює іноземців своєю лояльністю та толерантністю. Спочатку, будучи населеною іммігрантами, вона не бачить нічого поганого в тому, щоб давати громадянство молодим та амбітним людям, які бажають залишитися в ній. А величезна територія, велика кількість вільних земель і незаймана природа взагалі потребують залучення молоді з інших держав на постійне проживання, щоб підтримувати високий рівень економіки, будувати міста та освоювати дику місцевість.
 
Для цього створена ціла державна програма, спрямована на надання найоптимальніших умов іноземцям, які здобули вищу освіту в Канаді і стали висококваліфікованими фахівцями. Сюди входить як можливість отримати висококласну роботу, так і фінансова підтримка під час навчання, що робить його безкоштовним.
 
Для громадян України Канада буде напрочуд вдалим вибором. Тут існує сильна та численна україномовна діаспора. Щоб почути рідну мову, громадянинові України не знадобиться тривалий переліт – достатньо відвідати український центр чи місце компактного проживання співвітчизників.
 
Отримати дозвіл на роботу в Канаді дуже просто: закінчивши вуз, студент може відразу почати працювати, не потребуючи спеціального дозволу від роботодавця. Через рік такого працевлаштування можна офіційно подати документи на набуття статусу постійного резидента Канади. А ще за три роки можна сміливо претендувати на повноцінне громадянство. У цій країні діє програма сімейного спонсорства, за якою до Канади можна перевезти своїх батьків.
ЯК СТАТИ КАНАДСЬКИМ СТУДЕНТОМ?
Українцям для вступу на бакалаврат до канадського ВНЗ потрібно виконати такі вимоги: закінчити середню школу в Україні, скласти міжнародний іспит англійської мови TOEFL або IELTS, а потім підготувати та вчасно подати всі необхідні для зарахування документи.
 
«Прямый» вступ
 
«Прямий» вступ — це зарахування без програми підготовки безпосередньо з України. Для того щоб мати шанси вчинити таким чином, потрібно обов'язково скласти іспит на знання мови в Україні чи за кордоном, а також за допомогою менеджерів нашої компанії подати необхідні документи для зарахування.
 
Єдиний недолік програми прямого зарахування — для іноземців практично немає часу на адаптацію перед початком навчання, адже в перші ж дні після прильоту доведеться з головою поринути у досить складне навчання. Якщо вірити відгукам, найкращих результатів у навчанні домагаються ті студенти, які розпочинали перебування в Канаді з підготовчого курсу, особливо якщо їх знання англійської мови не були ідеальними на момент поїздки за кордон.
 
Вступ за допомогою підготовчої програми
 
Знання іноземної мови — лише одна з навичок, які потребують удосконалення перед зарахуванням. Основне завдання підготовчих програм – забезпечити адаптацію студента до особливостей системи канадської освіти. Такі програми полегшують навчання та допомагають краще розуміти вимоги викладачів, що є важливим для українців. Наприклад, якщо в канадському коледжі студент отримає завдання написати есе на 500 слів, а напише на 550, то навіть не підозрюючи про це він отримає бал нижче, адже задано було написати на 500 слів. При цьому можна написати текст коротшим, якщо тільки тема буде розкрита. Саме такі тонкощі, важливі для іноземців, вивчатимуться в рамках підготовчої програми — уміння писати творчі роботи, працювати в команді, вирішувати кейси та розвивати критичне мислення.
 
Залежно від рівня знань мови підготовчий курс може тривати від 2 до 6 місяців. Скільки коштує така підготовча програма, також залежить від рівня знань студента та навчального закладу, куди він планує вступати.
 
Ще один вагомий аргумент для українців на користь довузівської підготовки — це можливість побачити все на власні очі. Кожен навчальний заклад має свою атмосферу, культуру та традиції. Навіть роблячи вибір на користь короткострокової підготовчої програми, студент вже отримує унікальну можливість протестувати ВНЗ та надалі зробити усвідомлений вибір.
УНІВЕРСИТЕТИ КАНАДИ
Університети пропонують вищу освіту в Канаді зі здобуттям наукового ступеня. У вузах цього типу є академічні та професійні програми. Освіта має більш теоретичний науковий характер.
 
В університеті можна отримати ступінь:
- бакалавра;
- магістра;
- доктора наук.
 
Професійні програми (наприклад, медична) передбачають навчання близько чотирьох років. Також ряд у низці університетів можна пройти програму MBA та отримати ступінь магістра з ділового адміністрування.
 
Переваги навчання в університеті:
- доступні дослідні наукові програми;
- престиж цієї освіти;
- багате студентське життя з масою гуртків, секцій та заходів;
- можливість здобути міжнародний досвід з академічних, волонтерських, дослідницьких та робочих програм;
- низка університетів підтримує стартапи випускників.
 
Вступити до університету можуть:
- випускники шкіл та коледжів;
- студенти коледжів за програмою переведення на 3 курс.
Ванкувер - державний ВНЗ
Ванкувер Айленд університет
Ванкувер Айленд університет
Активная международная деятельность,большой выбор академических программ,после завершения дипломной программы можно получить разрешение на работу до 3 лет.
Онтаріо - державний ВНЗ
Університет Трент
Університет Трент
Благодаря специальным университетским программам у вас есть возможность во время обучения самостоятельно путешествовать по всему миру. 
Камлупс - державний ВНЗ
Університет Томпсон Ріверс
Університет Томпсон Ріверс
Индивидуальный подход и персональное внимание к каждому студенту, большой выбор академических и прикладных программ, гарантия трудоустройства по окончанию учебного заведения.
Торонто, Онтаріо - державний ВНЗ
Шерідан коледж
Шерідан коледж
Высокие стандарты образования, различные возможности для студентов изучить выбранную специальность, самая современная материально-технической база.
Торонто, Онтаріо - державний ВНЗ
Сенека коледж
Сенека коледж
Обучение здесь позволит не только получить актуальные теоретические и практические знания, но и окунуться в культурную жизнь страны. SC ─ сотрудничает с лидирующими вузами США, Австралии, Канады.
Торонто - державний ВНЗ
Хамбер коледж
Хамбер коледж
После окончания учебного заведения каждый студент является высококвалифицированным специалистом с практическим опытом за плечами.
Торонто - державний ВНЗ
Колледж Джорджа Брауна
Колледж Джорджа Брауна
Высокое качество знаний, которые дают в данном колледже, ценится, многие компании стремятся наладить связь с учебным заведением и получить квалифицированных специалистов. 
Торонто, Онтаріо - державний ВНЗ
Сентенніал коледж
Сентенніал коледж
Студенты получают не только практические и теоретические знания и навыки, но и учатся мыслить критически, формулировать собственные мысли.
Монреаль - державний ВНЗ
Університет Макгілла
Університет Макгілла
Университет Макгилла дает не только обширные знания в выбранной области, но и возможность разностороннего развития, участия в международных программах, отличный старт для научной деятельности.
Едмонтон - державний ВНЗ
Університет Атабаски
Університет Атабаски
Открытость и доступность обучения,разнообразие образовательных программ, инновационные подходы в преподавании,высокая котировка дипломов во всем мире.
Су-Сент-Марі, Онтаріо - державний ВНЗ
Algoma University
Algoma University
Предоставляет академические знания, относится к мультикультурным ВУЗам, предлагается широкий спектр дисциплин, платит повышенные стипендии.
Сент-Катарінс, Онтаріо - державний ВНЗ
Університет Брока
Університет Брока
Является одним из самых крупных ВУЗов Онтарио, заработал отличную репутацию в мире, ведет международные проекты глобального масштаба.
Оттава, Онтаріо - державний ВНЗ
Algonquin College
Algonquin College
Лидирует среди колледжей Канады во многих прикладных областях науки,ведет перспективные исследования,известен и популярен в мире,имеет высокий процент трудоустройства среди выпускников.
Садбері, Онтаріо - державний ВНЗ
Cambrian College
Cambrian College
Занимает лидирующее положение среди институтов Северного Онтарио, является крупным ВУЗом с хорошим финансированием, сотрудничает с известными корпорациями.
Вікторія, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Camosun College
Camosun College
Позволяет подготовиться к поступлению в лучшие ВУЗы Канады, широко известен в стране, пользуется уважением среди работодателей. Академическая подготовка в сфере бизнеса, искусства, науки.
Ванкувер, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Capilano University
Capilano University
Является стабильным, известным и состоятельным ВУЗом,предлагает больше 100 программ обучения,систематически расширяется,активно работает Центр карьерного роста и трудоустройства выпускников.
Кітчинер, Онтаріо - державний ВНЗ
Conestoga College
Conestoga College
Считается лучшим технологическим ВУЗом Онтарио, ведет интересные исследования, играет весомую роль в жизни провинции, сотрудничает более чем с 1000 предприятиями.
Едмонтон, Альберта - державний ВНЗ
Concordia University
Concordia University
Постоянно и динамично развивается, имеет общемировое признание, получает гранты на серьезные исследования,сотрудничает со многими известными университетами.
Тандер-Бей, Онтаріо - державний ВНЗ
Confederation College
Confederation College
Славится профессионально-ориентированным обучением,оборудован прекрасными лабораториями,ведутся стратегические исследования в области ресурсов и экологически чистых источников энергии.
Ванкувер, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Douglas College
Douglas College
Является популярным ВУЗом Канады,неоднократно награждался за успехи в образовании,дает качественное образование,владеет современным оборудованием,известен на рынке труда.
Ошава, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж Дарема
Коледж Дарема
Крупнейший колледж в провинции Онтарио,неоднократно награждался правительством Канады, дает возможность продолжить обучение в лучших университетах страны.
Лондон, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж Феншоу
Коледж Феншоу
Можно получить двойную степень вместе с Western University и Brock University,ВУЗ очень популярен среди работодателей,получены все уровни аккредитации.
Лондон, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж Гурон
Коледж Гурон
150-летний опыт преподавания и исследований,входит в систему непрерывного образования,предлагает двойные дипломы,заработал отличную репутацию в Канаде.
Пітерборо, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж ім. Флемінга
Коледж ім. Флемінга
Имеет официальную регистрацию, преподавание ведется по стандартным программным курсам, утвержденным Министерством образования.
Вінніпег Манітоба -державний ВНЗ
Університет Манітоби
Університет Манітоби
Имеет длительный опыт преподавания,знаменит в Канаде, считается одним из лучших научно-исследовательских центров, дипломы, выданные ВУЗом, высоко ценятся в государственном.
Торонто, Онтаріо - державний ВНЗ
Університет Торонто
Університет Торонто
Лучший ВУЗ Канады, входит в число самых престижных учебных заведений мира, наравне с Гарвардом, Оксфордом и Беркли,дает фундаментальное образование.
Суррей, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Політехнічний університет Квантлен
Політехнічний університет Квантлен
Является одним из крупнейших учебных заведений Британской Колумбии, сочетает академическое образование с практическим бучением, предлагает промышленно-ориентированные программы.
Орилія та Тандер-Бей, Онтаріо - державний ВНЗ
Університет Лейкхед
Університет Лейкхед
Имеет хороший рейтинг, ведет исследования глобального уровня, известен по всей Канаде как наукоемкое образовательное заведение.
Ванкувер, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Коледж Лангара
Коледж Лангара
Является очень популярным колледжем в Британской Колумбии, оснащен новейшим оборудованием, дает отличную профессиональную подготовку и академические знания.
Садбері, Онтаріо - державний ВНЗ
Лаврентийський університет
Лаврентийський університет
Мощное, наукоемкое учебное заведение, имеет новейшее оборудование, ВУЗ занимает хорошие места в национальных и международных рейтингах.
Ватерлоо, Онтаріо - державний ВНЗ
УнІверситет Лор'є
УнІверситет Лор'є
Имеет высокий общемировой рейтинг, ведет международный обмен с 28 странами мира, предлагает 100 с лишним программ обучения, ведет международный обмен с 28 странами мира.
Вінніпег, Манітоба -державний ВНЗ
Інститут ремесел та технологій Манітоби
Інститут ремесел та технологій Манітоби
Дает профессионально-ориентированное образование, ценится среди работодателей, постоянно вводятся новые специализированные программы.
Гамільтон, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж Мохок
Коледж Мохок
Имеет все виды аккредитации и финансируется Министерством образования, тесно сотрудничает с промышленностью, ведет международный обмен студентами.
Галіфакс - державний ВНЗ
Університет Маунт-Сент-Вінсент
Університет Маунт-Сент-Вінсент
Гарантируется индивидуальный подход, предлагаются уникальные программы обучения, подписаны договора о сотрудничестве и обмене со многими ВУЗами.
Сідней - державний ВНЗ
Університет Кейп-Бретона
Університет Кейп-Бретона
Этот прогрессивный вуз заботится не только о получении своими студентами качественного образования, но и о раскрытии их творческого потенциала. 
Уелленд, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж Ніагара
Коледж Ніагара
Предлагает множество вариантов обучения, организовывает стажировки, в том числе и оплачиваемые, имеет договоренности о миграции учащихся  с ВУЗами Нью-Йорка.
Кортні, Британська Колумбия - державний ВНЗ
Коледж North Island
Коледж North Island
Выдает двойные дипломы совместно с RGU (Шотландия), University of Northern British Columbia (Канада), университетом Виктории (Канада) и Vancouver Island University (Канада).
Едмонтон, Альберта - державний ВНЗ
Інститут Північної Альберти
Інститут Північної Альберти
Состоит в системе непрерывного образования, имеет высокую степень доверия у работодателей, ведет исследования в перспективных направлениях.
Фредериктон, Нью-Брансуік - державний ВНЗ
Коледж Нью-Брансуика
Коледж Нью-Брансуика
Популярен в регионе, является одним из крупнейших центров профессионального обучения, дает специализированное образование. Более 90 % его выпускников устраиваются на желаемую работу.
Келоуна, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Коледж Оканаган
Коледж Оканаган
Имеет отличную материально-техническую базу, предлагает различные формы образования,гарантирует индивидуальный подход, тесно сотрудничает с государственным и частным сектором.
Колвуд, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Королівський дорожній університет
Королівський дорожній університет
Среди его выпускников директора и вице-президенты мощнейших компаний, таких, как Terasen Gas Inc, David Suzuki Foundation и др. Существует множество вариантов международного обмена студентами.
Галіфакс - державний ВНЗ
Університет св. Марії
Університет св. Марії
Серьезный, наукоемкий ВУЗ, ведет проекты глобального уровня, известен по всей стране, дает фундаментальное образование, максимально позитивно оценивается работодателями.
Калгари, Альберта - державний ВНЗ
Технологічний інститут Південної Альберти
Технологічний інститут Південної Альберти
Один из лучших ВУЗов в области технического обучения и прикладных наук, имеет несколько сотен предприятий-партнеров, среди бывших выпускников высок процент очень богатых и успешных людей.
Віндзор, Онтаріо -державний ВНЗ
Сент Клер коледж
Сент Клер коледж
Имеет отличную репутацию в Канаде и США, имеет отличный рейтинг, дает образование в самых популярных и востребованных областях. Дает образование в самых популярных и востребованных областях.
Кінгстон, Онтаріо -державний ВНЗ
Коледж Сент-Лоуренс
Коледж Сент-Лоуренс
Является крупным учебным заведением с широким спектром программ,предлагает полугодовые оплачиваемые стажировки в компании «Уолта Диснея», имеет высокий рейтинг у работодателей.
Винніпег, Манітоба - державний ВНЗ
Коледж Ред Рівер
Коледж Ред Рівер
Предлагает интенсивные курсы для получения профессии,заключено множество договоров с действующими компаниями о совместной работе,дает высокие шансы успешного трудоустройства в Канаде.
Фредериктон, Нью-Брансуік - державний ВНЗ
Університет Нью Брансуіка
Університет Нью Брансуіка
Сильнейший государственный ВУЗ, дает академическое образование, лидирует во многих областях, предлагает уникальные программы обучения. 
Ошава, Онтаріо - державний ВНЗ
Онтаріо
Онтаріо "Технологічний інститут"
Имеет множество договоренностей о переводе или временной студенческой миграции,комбинирует теоретические занятия с практикой,ведет серьезные международные проекты.
Ванкувер - державний ВНЗ
Коледж Ванкувера
Коледж Ванкувера
Прекрасно финансируется государством, находится в самой промышленно развитой провинции Канады, имеет множество зданий, лабораторий, мастерских.
Торонто, Онтаріо - державний ВНЗ
Коледж масажу та гідротерапії
Коледж масажу та гідротерапії
Имеет правительственную аккредитацию, проводит тренировки перед государственным экзаменом, сотрудничает со Spas of America и Canadian Council of Massage Therapy Schools.
Ванкувер- державний ВНЗ
Коледж Cornerstone
Коледж Cornerstone
Дает не только теоретические знания, но и практические навыки,предлагает гибкий график учебы, допускает совмещение работы и обучения, гарантирует индивидуальный подход.
Ванкувер - державний ВНЗ
Університет мистецтва та дизайну ім. Емілі Карр
Університет мистецтва та дизайну ім. Емілі Карр
Старейший ВУЗ Канады в данной отрасли, имеет международную известность, активно внедряет в обучение достижения современных цифровых технологий.
Торонто, Онтаіо - державний ВНЗ
Коледж мистецтва та дизайну Онтаріо (Університет OCAD)
Коледж мистецтва та дизайну Онтаріо (Університет OCAD)
Лучшее учебное заведение Канады в области искусства, имеет более, чем 100-летний опыт преподавания,сотрудничает с огромным количеством предприятий в сфере дизайна.
Реджайна - державний ВНЗ
Університет Реджайна
Університет Реджайна
В этом учебном заведении успешно сочетаются традиционные методы преподавания с самыми прогрессивными подходами и инновациями. Всё это мотивирует студентов на активную исследовательскую деятельность.
Вінніпег, Манітоба -державний ВНЗ
Університет Вінніпега
Університет Вінніпега
В этом университете преподаватели стараются сделать всё для того, чтобы вы стали высококлассным специалистом, чьё образование будет цениться во всех уголках планеты.
Онтаріо - державний ВНЗ
Джорджиан коледж
Джорджиан коледж
Это учебное заведение всегда идёт навстречу своим студентам и всегда готово оказать необходимую поддержку: тренинги, рекомендации, помощь в трудоустройстве и другие варианты содействия.
Віндзор - державний ВНЗ
Віндзор Університет
Віндзор Університет
Партнерские связи университета с канадскими компаниями насчитывают уже немало лет. Такие тесные отношения открывают возможность сотрудничества учащихся и компаний-партнеров Виндзора.
Ванкувер, Британська Колумбія - приватний ВНЗ
Університет Ферлі Дікінсона у Ванкувері
Університет Ферлі Дікінсона у Ванкувері
Крупный ВУЗ, настроен на интернациональное сотрудничество, силен в области маркетинга и бизнес-администрирования как в Канаде, так и в США, имеет все уровни и виды аккредитации.
Ванкувер, Британська Колумбия - приватний ВНЗ
The Art Institute of Vancouver
The Art Institute of Vancouver
Имеет множество наград,держится на лидирующих позициях в рейтингах,пользуется авторитетом не только в Канаде, но и в США.
Монреаль, Квебек - державний ВНЗ
Коледж Лассаля
Коледж Лассаля
Активно занимается международным обменом, заинтересован в зарубежных студентах, хорошо известен своими маркетинговыми разработками и дизайнерскими решениями.
Ванкувер, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Ванкуверська кіношкола
Ванкуверська кіношкола
Предлагает всестороннее образование в области кинематографа, телевидения, анимации и дизайна,VFS известна во всем мире.
 
Уістлер, Британська Колумбія - державний ВНЗ
Школа пригод в Уістлері
Школа пригод в Уістлері
Первая школа в Канаде данного профиля,работает только на новом, современном оборудовании, имеет множество тренировочных площадок, лабораторий и мастерских.
Віктория, Британська Колумбія -державний ВНЗ
Коледж масажу West Coast
Коледж масажу West Coast
Получено официальное разрешение на подготовку специалистов в области лечебного массажа,учебное заведение имеет отличную репутацию в своей области.
ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТІВ ДЛЯ НАДХОДЖЕННЯ У ВНЗ КАНАДИ
Тим українцям, хто серйозно замислюється над тим, як вступити до університету Канади, не варто переживати. Необхідний лише атестат про здобуття середньої освіти та гарне знання англійської. Якщо ж володіння мовою бажає кращого, то існують спеціальні програми підготовки. Можна зупинити свій вибір як на мовних школах, так і на підготовчих відділеннях найкращих ВНЗ Канади. Другий варіант кращий, оскільки дає можливість пройти додаткове навчання загальним предметам та отримати кваліфіковану консультацію у викладачів та членів приймальної комісії. Ціни на програми підготовки у канадських вищих навчальних закладах абсолютно адекватні, а видані після закінчення дипломи значно полегшують вступ до ВНЗ Канади та подальше навчання. Враховуючи наявність стипендій та грошових заохочень у багатьох канадських закладах, українцям набагато вигідніше одразу добре вчитися, аби знизити фінансове навантаження на бюджет сім'ї.
 
ПРОЦЕС ВСТУПУ В УНІВЕРСИТЕТИ КАНАДИ
 
Вступ до ВНЗ Канади досить тривалий процес, тому варто почати готуватися десь за півроку. Заявку треба подати починаючи з вересня та не пізніше листопада.
 
Ми допоможимо Вам вступити до університету Канади, будемо на кожному етапі:
 
• зайти на сайт вищого навчального закладу та надіслати онлайн заяву про прийом із зазначенням факультету;
• заповнити анкету;
• пред'явити шкільний атестат (бакалаврату) або диплом про вищу освіту (для магістратури) з оцінками;
• надати міжнародний сертифікат щодо достатнього знання англійської мови;
• надіслати копію закордонного паспорта;
• вказати номер наявного банківського рахунку;
• направити мотиваційний лист;
• зачекати на рішення приймальної комісії.
 
 
Як ви розумієте, надсилаються нотаріально засвідчені копії англомовного перекладу.
Творчі напрямки мають свої нюанси у вигляді надання портфоліо тощо. Також існує низка особливостей у канадських франкомовних вищих навчальних закладах.
 
У зв'язку з високим конкурсом до найкращих університетів Канади, наприклад, до університетів Торонто або до університетів Ванкувера, рекомендуємо додатково надсилати підтвердження про участь у спеціалізованих олімпіадах, семінарах, а також диплом про закінчення додаткових курсів або програми підготовки.
 
Фахівці нашої компанії впевнені, що якість освіти – це якість життя. Тому ми робимо все, щоб відкрити для українців можливість здобути вищу та другу вищу освіту за кордоном. Дізнатись скільки коштує програма, підібрати відповідну саме Вам, пройти підготовку до міжнародного тестування Ви можете з командою "Фаворит Юкрейн".
ДАЙ СОБІ ШАНС СТАТИ СТУДЕНТОМ ПРЕСТИЖНОГО ВУЗУ - ЗАЛИШАЙ ЗАЯВКУ!

Телефон: +38 044 337 11 08

Email: info@favorit-ukraine.com

WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50