Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Вища освіта у Нідерландах для українців
 

Нідерланди входять до нашого рейтингу Топ-3 найкращих країн для здобуття вищої освіти. Це не тільки наша улюблена країна, а й з кожним роком її обирають дедалі більше українських абітурієнтів, давайте ж розберемося чому?
ПЕРЕВАГИ ГОЛАНДСЬКОЇ ОСВІТИ
Прогрес та інновації
Прогрес та інновації
Стажування на відомих голландських та зарубіжних підприємствах
Стажування на відомих голландських та зарубіжних підприємствах
Відкритість суспільства
Відкритість суспільства
Кар'єрні перспективи
Кар'єрні перспективи
Голандія (офіційна назва держави – Королівство Нідерланди) – це одна з небагатьох країн Євросоюзу, яка визнає українські атестати та дипломи. Випускники наших шкіл можуть вступати на бакалаврат до університетів Голландії, а студенти після 4-го курсу вступати на магістратуру.
 
Голандія — дуже відкрита країна, понад 75% населення вільно розмовляє англійською, завдяки чому міжнародні студенти почуваються в Голландії впевнено та вільно. В університетах Голландії розроблено величезну кількість англомовних програм за такими високооплачуваними та перспективними спеціальностями, як міжнародна логістика, інженерія, бізнес, фінанси, комп'ютерне програмування та екологія, що гарантує успішне працевлаштування та фінансову незалежність випускників.
 
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ГОЛАНДІЮ?
 • Навчання англійською мовою.
 • ТОП-20 найбезпечніших країн світу, Амстердам — найбезпечніше місто Європи.
 • Найнижчий рівень безробіття у Європейському Союзі.
 • Робота+навчання: студенти нідерландських університетів можуть офіційно працювати 16 годин на тиждень під час навчання.
 • Дозвіл на працевлаштування в Нідерландах тривалістю 1 рік для випускників ВНЗ (Orientation Year).
 • ВНЗ Нідерландів мають тісні зв'язки з бізнесом та допомагають студентам працевлаштовуватися за фахом.
 • Транснаціональні корпорації, серед яких Philips, Heineken, KLM, Shell, ING та Unilever, мають хедофіси в Нідерландах.
 • Практико-орієнтовані програми вищої освіти: 40% навчального процесу в Нідерландах - практика за спеціальністю.
ВНЗ контролюються на законодавчому рівні, що гарантує якість вищої освіти в Нідерландах, а для багатьох навчання в Голландії, судячи з відгуків, стало «перепусткою» в європейське життя. Приємною особливістю навчання в Нідерландах як в Амстердамі, так і в іншому місті держави є її вузькоцільова спрямованість. До обов'язкових предметів входять ті, що необхідні для освоєння професії.
 
Країна приділяє велику увагу розвитку науки та нових технологій. В університети Голландії вступають люди, які готові себе присвятити дослідженням та науковій роботі. Навчальні заклади мають у своєму розпорядженні потужні лабораторії та дослідницькі центри. Навчання в них орієнтується на самостійну роботу та здобуття практичного досвіду. Тривалість навчання стандартна для Європи, але за відсутності необхідних знань ступінь присуджено не буде і доведеться витратити ще рік.
 
Щодо проживання, то багато закладів мають власні гуртожитки та резиденції. Деякі іноземні студенти воліють винаймати окреме житло, оплачуючи квартиру в складчину, таким чином значно здешевлюючи проживання.
НАВЧАННЯ В ГОЛАНДІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Голандія – одна з небагатьох європейських країн, де визнаються українські дипломи та атестати. Випускники українських шкіл можуть вступати на бакалаврат до вузів Нідерландів, а українські бакалаври – на магістратуру.
 
У 2015 - 2016 роках у голандських вузах навчалися 130 студентів з України (за даними аналітичного центру CEDOS). Популярність голландських освітніх програм щорічно зростає, а кількість українських студентів зростає приблизно на 15%.
 
Вступних іспитів немає, навіть якщо планується навчання в Амстердамі. Додаткова перевага цієї країни для українців полягає в тому, що практично у будь-якому напрямку та в кожному ВНЗ можна пройти навчання у Голандії англійською мовою. Кількість англомовних програм іноді навіть більше, ніж голандською. Хоча є невеличке «але» для українців. Ті, хто вирішив здобути вищу освіту в університетах Нідерландів, необхідно буде добрати рік, що бракує, закінчивши підготовчу програму, інакше подані заявки, швидше за все, не будуть розглянуті.
 
Найпопулярніші професії належать до інженерно-технічної галузі. Також легко працевлаштуватися людям, які здобули медичну освіту в Голландії. Останнім часом відчувається попит на економістів, викладачів та психологів. Найбільш високооплачувані спеціальності:
 • дипломовані лікарі та стоматологи (Університет Амстердама);
 • фахівці у галузі інформаційних технологій та обчислювальної техніки (Університет Інхолланд);
 • авіабудівники, експерти у сфері аеронавтики (Університет Інхолланд);
 • інженери усіх напрямків (Університет ХАН);
 • економісти, освітяни, соціальні працівники (ХАН, Інхолланд, Університет Амстердама).
ПОПУЛЯРНІ УНІВЕРСИТЕТИ ГОЛАНДІЇ
У голландській системі освіти всі напрями навчання діляться на дослідні та спеціалізовані, через що вузи країни бувають 2-х типів:
 1. Дослідницькі університети – класичні вузи, де пріоритет віддається науковим розробкам та дослідженням
 2. Спеціалізовані вузи дають відмінну освіту з творчих та технічних напрямів без наукового ухилу та орієнтовані на практичну підготовку.
Голандія — це комфортне місце для здобуття освіти з великою кількістю вищих навчальних закладів. У списку представлені найпрестижніші університети, де можуть навчатися іноземні студенти, в тому числі українці. У багатьох університетах навіть виділяється певний відсоток місць для іноземних студентів та бакалаврів.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВУЗИ ГОЛАНДІЇ:

 
Эйндховен - державний ВНЗ
Fontys University of Applied Sciences
Fontys University of Applied Sciences
Преподавание ведется на английском или немецком языке, поэтому знание голландского не требуется. Учебный год начинается 1 сентября, на некоторых программах занятия стартуют 1 февраля.
Леуварден, Гронинген, Эммен, Меппел
Stenden University of Applied Sciences
Stenden University of Applied Sciences
Поступить в Stenden University (Голландия) украинцы могут сразу после окончания школы. Получение высшего образования на уровне Associate degree и бакалавриата будет стоить 8350 евро/год.
Делфт -державний ВНЗ
Delft University of Technology
Delft University of Technology
Плата за учебу на бакалавра составляет €14500/год. Занятия в магистратуре обойдутся в €18750/год. Должно быть е менее €11500 на счету
Энсхеде, Девентер, Апелдорн
Saxion University of Applied Sciences
Saxion University of Applied Sciences
Есть краткосрочные программы бакалавриата (Short Degree Programme). За 1 или 2 года можно получить степень бакалавра в области международного права, международного бизнеса и права.
Амстердам - державний ВНЗ
Університет Інхолланд
Університет Інхолланд
Уделяет большое внимание наработке практических навыков; организовывает стажировки в международных и голландских компаниях; дает возможность после окончания найти работу.
Амстердам - державний ВНЗ
Університет Амстердаму
Університет Амстердаму
Является одним из лучших учебных заведений Голландии, признан Европейским научным центром глобального значения, занимает лидирующие позиции в области инновационных исследований.
Арнем - державний ВНЗ
Університет ХАН
Університет ХАН
Признан 2-м ВУЗом в Голландии в области прикладных наук, предлагает студенческую практику в экзотических странах, дает качественные знания.
Гронинген - державний ВНЗ
Університет Гронингена
Університет Гронингена
Входит в топ-100 учебных заведений мира по версии самых влиятельных рейтингов академических учреждений, а также в топ-25 ведущих европейских университетов.
Энсхеде - державний ВНЗ
Університет Твенте
Університет Твенте
Для поступления в университет на степень бакалавра студентам необходимо успешно закончить подготовительную программу International Foundation Year.
що потрібно для навчання в Голандії
Вступні вимоги скрізь відрізняються. Кожен вуз має свій індивідуальний список документів, який буде необхідний, але є основні пункти, які будуть потрібні кожному абітурієнту:
 • Виписка оцінок з минулої освіти (звертаємо увагу, якщо ви хочете вступати до Нідерландів, незалежно від ступеня, вам не обов'язково потрібно чекати на отримання диплома про закінчення. Для подання заявки на вступ вистачить виписки оцінок за перший семестр, та умови, що в цьому році ви закінчите школу або бакалавра);
 • Мовний іспит IELTS;
 • Мотиваційний лист.
З додаткових документів можливо знадобляться:
 • Рекомендаційні листи;
 • Резюме;
 • Досвід практики чи роботи;
 • Вижимання з академічної роботи;
 • Портфоліо (наприклад для навчання на архітектурі та інших творчих напрямках);
 • Проходження додаткових іспитів чи завдань.
Вибір спеціальності, університету та місця навчання для здобуття освіти в Голландії – найважливіше рішення, яке ви коли-небудь робили. Ми готові допомогти вам зробити правильний вибір, використовуючи свій досвід, досвід наших студентів та партнерів та впевнені – у вас все вийде!
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТЬСЯ ДО НАС

КОНТАКТИ: 

 • Телефон: +38 044 337 11 08

 • Email: info@favorit-ukraine.com

 • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50