Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Освіта в Америці для українців

Вища освіта за кордоном – це інвестиції у майбутнє. Тому, якщо ви хочете збудувати міжнародну кар'єру, то навчання в США — крок у правильному напрямку.
ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В США
Немає іспитів, вони замінені середнім балом атестату та співбесідою.
Немає іспитів, вони замінені середнім балом атестату та співбесідою.
Можна вступати 3 рази на рік.
Можна вступати 3 рази на рік.
Офіційний дозвіл працювати за студентською візою та регулярні стажування на підприємствах.
Офіційний дозвіл працювати за студентською візою та регулярні стажування на підприємствах.
Доступність працевлаштування та легалізації в Америці після закінчення навчального закладу.
Доступність працевлаштування та легалізації в Америці після закінчення навчального закладу.
США є найбільш затребуваним напрямком для здобуття вищої освіти у всьому світі, щорічно цю країну обирають близько 800 000 іноземних студентів. Хоча це привабливий напрямок для навчання в усіх галузях і на різних рівнях навчання, більшість студентів цікавить питання: як вступити на магістратуру в США? Отже, чому студенти у пошуках відповідної програми магістратури віддають перевагу США більшості країн? Одна з основних причин полягає в тому, що університети в США створили міцну навчальну базу, в якій надається перевага дослідженням та практичному досвіду.
 
Українці можуть вступити до вищого навчального закладу Сполучених Штатів Америки одразу після закінчення середньої школи, оскільки рівень середньої освіти приблизно однаковий. Щоб підтвердити це, необхідно скласти ACT або SAT Reasoning Test, а також надати міжнародний сертифікат про відмінне володіння англійською мовою.
 
Далі починаються певні складнощі. Університети США досить оригінально ставляться до зарахування абітурієнтів. Студент повинен не тільки мати потрібні знання, а й психологічно відповідати певному типу особистості. Крім того, часто потрібні учні — фахівці з конкретними навичками, наприклад, музично чи спортивно обдаровані.
 
Тому чим більше в українця різних дипломів, грамот чи кубків, тим вищі його шанси на вступ до ВНЗ США. Або просто треба потрапити у вдалий момент, коли навіть середній рівень здібностей у будь-якій сфері «відчинить двері» до найкращих університетів Америки.
 
Все це можна з'ясувати під час програми підготовки до вступу.
 
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ У США
Сфера вищої освіти в Америці представлена ​​безліччю навчальних закладів, що пропонують різні програми для іноземців з різних спеціальностей. ВНЗ США першими застосовують новітні методики навчання, а сам навчальний процес відрізняється серйозною практичною спрямованістю. Багато академічних програм включають проходження практики за спеціальністю на американських підприємствах. Це дає можливість ще під час навчання здобути досвід роботи та рекомендації для майбутнього працевлаштування.
 
Головна особливість вищої освіти у США – це навчання за індивідуальною програмою з відвідуванням лекційних занять на вибір студента. Такий підхід дає можливість зосередити свої зусилля на вивченні своєї майбутньої професії. Щоб отримати ступінь бакалавра, студенту необхідно прослухати певну кількість академічних годин з профільних предметів та успішно скласти іспити. Далі студент може продовжувати навчання на програмах магістратури чи докторантури.
 
Крім того, вузи США пропонують навчання на дипломних та сертифікатних програмах, які дозволяють здобути професійну підготовку за досить короткий проміжок часу (до 1 року). Українські студенти часто віддають перевагу цьому типу програм, оскільки вони займають трохи часу і обходяться вдвічі дешевше.
 
При добрій успішності присуджуються стипендії, що становлять 70-100% вартості навчання. Основною проблемою для українців та інших іноземців, що перешкоджає здобуттю стипендії, є недостатній рівень володіння англійською мовою, що заважає успішному навчанню. Отже, навчання в США для іноземців найчастіше починається з підготовчих програм або хоча б з мовних курсів. Студентом у США можна стати тричі на рік.
 
Якщо ви звикли до того, що навчальний рік стартує у вересні, американська програма приємно здивує. Тут вступ до вузу здійснюється тричі на рік: у січні, травні та вересні. Причому вступити до ВУЗу набагато простіше, ніж у країнах СНД. У Штатах не потрібні вступні випробування, для зарахування достатньо подати документи про бажання стати студентом. Все просто.
 
Вища освіта в США відкриває для Вас широкі перспективи – одразу після закінчення навчання іноземні студенти отримують офіційний дозвіл на роботу на строк від 1 року.
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ США
Вища освіта у США набирає популярності серед українців. Її можна отримати у коледжі чи університеті. Коледжі пропонують лише програми бакалавріату, а університети — бакалаврат, магістратуру та докторантуру. До структури університету може входити кілька коледжів.
 
Більшість коледжів у США приватні, невеликі (близько 2000 студентів) та з конкретною спрямованістю: наприклад, гуманітарною чи технічною. Незважаючи на те, що коледжі менш відомі, якість освіти в них дуже висока.
 
ВНЗ США також поділяються на приватні та державні. Останні розраховані на навчання мешканців конкретного штату. Для абітурієнтів з інших штатів і тим більше з інших країн навчання у державному виші набагато дорожче, а конкурс при вступі значно вищий.
Філадельфія - приватний ВНЗ
Університет Пенсільванії
Університет Пенсільванії
Диплом Университета Пенсильвании поможет в процессе дальнейшего трудоустройства, а работа в США или любой другой стране будет доступнее и более высокооплачиваемой.
Чикаго - приватний ВНЗ
Чикагський університет
Чикагський університет
 Диплом университета Чикаго высоко ценится во всем мире и является одним из лучших свидетельств, подтверждающих квалификацию специалиста.
Стенфорд - приватний ВНЗ
Стенфордский університет
Стенфордский університет
Учеба здесь способствует всестороннему развитию и покорению новых вершин, а также помогает завести полезные знакомства для дальнейшего карьерного продвижения. 
Кембрідж - приватний ВНЗ
Гарвардський університет
Гарвардський університет
Учеба в Гарварде — это возможность перенять знания у самых опытных и сильных преподавателей, развить лидерские навыки и в совершенстве овладеть выбранной профессией.
Принстон -приватний ВНЗ
Університет Принстону
Університет Принстону
Один из старейших университетов США, предоставляет возможность не только получить образование, признанное в международном обществе, но и в полной мере насладиться процессом обучения.
Нью-Йорк, Лос-Анджеліс - приватний ВНЗ
Нью-Йоркська академія кіно
Нью-Йоркська академія кіно
Путь к успеху не прост, но от этого он не становится менее увлекательным, и программы академии кино — яркое тому подтверждение.
Белмонт - приватний ВНЗ
Університет Нотр Дам де Намюр
Університет Нотр Дам де Намюр
Грамотно составленных обучающих программах, дающих не только теоретические, но и практические навыки;возможности получить диплом, котирующийся во всём мире.
Кембрідж - приватний ВНЗ
Університет Леслі
Університет Леслі
Лояльная стоимость обучения в сочетании с индивидуальным подходом к каждому студенту определяют выбор в пользу этого ВУЗа. 
Хай Поінт - приватний ВНЗ
Університет Хай Поінт
Університет Хай Поінт
Получением степени бакалавра и магистра по внушительному количеству направлений; возможностью обучения в интернатуре; обмен студентами престижных вузов.
Тампа - приватний ВНЗ
Південний коледж Флориди
Південний коледж Флориди
Все студенты получают доступ к высококачественному высшему образованию, а в процессе обучения максимально стимулируется их творческая активность и развиваются природные способности.
Буес Крик - приватний ВНЗ
Університет Кемпбелла
Університет Кемпбелла
Оптимальное сочетание теории и практики;целенаправленную подготовку в той или иной области;дружественную атмосферу в течение всего учебного цикла
Гленсайд - приватний ВНЗ
Університет Аркадії
Університет Аркадії
Получать практический опыт наряду с теоретической базой;кроме стационарной выбирать дистанционную или виртуальную формы обучения;заниматься научной деятельностью.
Бостон - приватний ВНЗ
Бостонський університет
Бостонський університет
Ориентирован на научную и исследовательскую деятельность,дает высокий уровень знаний;привлекает к преподаванию лучших ученых и профессоров.
Уэст-Лафайєтт -державний ВНЗ
Університет Пердью
Університет Пердью
Является престижным ВУЗом, хорошо известен в мире, отличное академическое образование;обладает высоким международным рейтингом, выдает авторитетный диплом.
Джонсборо - державний ВНЗ
Арканзассбкий університет
Арканзассбкий університет
Более, чем 100 лет опыта преподавания; получает заказы от правительства штата на проведения научных изысканий; участвует в серьезных национальных и международных проектах.
СТРУКТУРА ВИЩОЇ ОСВІТИ В США
У системі американської вищої освіти виділяють три ступені:
 • undergraduate (бакалаврат)
 • graduate (магістратура, MBA)
 • postgraduate (докторантура)
Для вступу до більшості вишів США абітурієнтам з України потрібно пройти спеціальну річну програму підготовки (Foundation). Студенту не лише допоможуть швидко підтягнути знання англійської та академічних предметів, а й підтримають у новій незвичній обстановці.
 
Поняття «коледж» у Штатах дуже розпливчасте. Є заклади під такою самою назвою, які надають середню освіту на рівні старшої школи.
 
Community college – приблизний аналог технікуму. Його закінчення дає можливість вступити одразу на 3 курс університету.
 
Інші установи належать до вищої освіти та присуджують ступінь бакалавра. Дуже рідко у них буває магістратура. Подібне навчання в США для українців коштуватиме дешевше та дозволить здобути будь-яку професію, не пов'язану з науковою діяльністю.
 
Університетом у США називають будь-який вищий навчальний заклад, який займається дослідженнями та наукою, що має магістратуру та аспірантуру. Більшість із них побудовано за британською системою. Вони є конгломератом шкіл, коледжів та інститутів, об'єднаних загальним керівництвом. До таких належать Бостонський університет, Університет Пердью, Стендфорд та інші.
 
Найбільший відсоток працевлаштування та найбільш високу зарплату отримують експерти в галузі інноваційних технологій, люди з юридичною та медичною освітою, здобутими у США.
 
До рейтингових професій належать:
 • лікарі та медичні співробітники (Університет Гарварду);
 • фахівці в галузі аерокосмічної інженерії (Університет Прінстона);
 • юристи, працівники ЗМІ, реклами та зв'язків із громадськістю (Університет Бостона, Стенфорд);
 • музиканти, шоумени та люди, зайняті у кіноіндустрії (Музична школа Берклі, Нью-Йоркська академія кіно);
 • бізнес-менеджери (Університет Перд'ю);
 • інженери, фахівці у галузі сільського господарства (Університет Арканзасу);
 • IT-фахівці (Університет Пердью, Університет Стенфорда).
ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ У ВНЗ США
Кожна освітня установа Штатів виставляє індивідуальні вимоги. Звичайному українцю досить складно зрозуміти критерії відбору. У більшості випадків університети в США націлені на прийом студентів зі здібностями в тих сферах, де ВНЗ трохи «просідає». Тому той самий Гарвард здатний прийняти на якийсь заштатний або спортивний факультет знаменитого баскетболіста, проігнорувавши заявку круглого відмінника.
 
Щодо Нью-Йорка з його академіями мистецтв, то велику роль тут відіграє ваше портфоліо. Неважливо, чи планує українець вступити до Академії балету, вищої мистецької школи чи інституту кіномистецтва, вирішальне значення мають фотографії, відеозаписи виступів чи репродукції написаних картин. Через те, що ви особисто не знаходитесь в Нью-Йорку, то побачити ваш талант чи самобутність приймальна комісія зможе лише на основі надісланих матеріалів.
 
Щодо загальних вимог для вступу, то українцю достатньо мати:
 
 • атестат про середню освіту;
 • результати зовнішнього тестування (ACT або SAT для бакалаврату та GRE або GMAT для магістратури);
 • сертифікат про здачу IELTS або аналога;
 • портфоліо для творчих спеціальностей.
 
Для того, щоб збільшити шанси вступу до престижних університетів США, українцеві важливо правильно скласти мотиваційний лист. Саме на нього переважно спирається приймальна комісія при виборі одного з рівноцінних кандидатів. Тому не соромтеся у листі не лише вихваляти обраний інститут США, а й підкреслювати свій талант та унікальність. Практично вихваляйтеся, що ви такий розумний, геніальний і освічений. Для Америки це вважається цілком нормальним.
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС?

КОНТАКТИ: 

 • Телефон: +38 044 337 11 08

 • Email: info@favorit-ukraine.com

 • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50