Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Мальта - це відпочинок та навчання одночасно
ПЕРЕВАГИ ОТРИМАННЯ ОСВІТИ НА МАЛЬТІ
Здобуття освіти на Мальті для українських студентів має безліч переваг, серед яких можна виділити:
 • Ліберальний міграційний режим. Мальта є членом Шенгенської угоди, а це означає менш жорсткі вимоги в порівнянні з низкою інших країн.
 • Вартість навчання на Мальті на 30% нижча порівняно з аналогічними програмами у британських та швейцарських навчальних закладах.
 • Населення Мальти – доброзичливі та милі люди, з якими у всіх іноземних студентів складаються чудові стосунки.
 • Теплий та м'який клімат. Навіть у зимові місяці температура на Мальті не опускається нижче +14 градусів.
 • Усі школи, з якими ми працюємо, мають акредитацію Міністерства освіти Мальти.
 • Мальта – двомовна країна, англійська мова та британська система освіти вважаються тут рідними.
Острів Мальта - це один із середземноморських центрів туризму. Окрім своєї краси, цей острів може похвалитися продуманою та ефективною системою освіти. Нині Мальта – новий лідер європейської індустрії вивчення англійської мови.
 
Важливо відзначити, що вартість навчання на Мальті приблизно на третину дешевша за аналогічні навчальні програми в Англії. Також витрати на проживання та харчування на Мальті значно нижчі, ніж в інших європейських країнах.
 
На Мальті студентам легко поєднувати корисне із приємним. Спокійна обстановка, теплий і м'який середземноморський клімат, чисте море - все це дає можливість не тільки вчитися, а й приємно відпочивати у вільний від навчання час.
ОСВІТА НА МАЛЬТІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Батьки починають займатися навчанням своїх дітей дуже рано – з трьох років, хоч системою освіти Мальти передбачено вступ до початкового навчального закладу у віці 5 років. Атестат про середню освіту можна отримати, закінчивши один із державних або приватних закладів. У державних можуть навчатися діти громадян, мігрантів, які отримали посвідку на проживання або робочу візу. В інших випадках навчання на Мальті для українців можливе лише у платних закладах.
Відправляючи дитину на навчання, потрібно заздалегідь знайти житло, адже гуртожитків для учнів не передбачено.
При здобутті платної освіти є суттєвий плюс - можливість навчання міжнародною мовою. Держава відносно недавно набула статусу незалежної і перестала бути британською колонією, але англійська так і залишилася другою офіційною мовою. Вартість навчання на Мальті у приватному навчальному закладі – від 3300 €.
 
Щоб вступити до вищого навчального закладу Мальти, навчання у школі недостатньо. Школярі обирають кілька предметів, які продовжують вивчати ще два роки, після чого можуть вступати до будь-якого ВНЗ Європи та США.
Для здобуття вищої освіти Мальта пропонує лише один університет. Очевидно, в такій маленькій державі більше й не потрібно. Диплом місцевого державного університету котирується в усьому світі та вважається досить престижним, тому проблем із працевлаштуванням у майбутньому у випускників не виникає.
 
На острові можна пройти курс англійської мови в одній із найкращих мовних шкіл. Усі подібні навчальні заклади обов'язково отримують спеціальну ліцензію. Також тут працюють літні табори для дітей, що дозволяють поєднувати навчання з відпочинком на пляжах та екскурсіями історичними місцями.
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ НА МАЛЬТІ
Єдиний місцевий – Мальтійський – університет цілком компенсує недостатню кількість подібних вищих навчальних закладів у країні. Офіційно він володіє 10 факультетами, натомість на кожному з них кількість різних програм та спеціальностей може досягати 15–20. Крім того, при ньому працює велика кількість інститутів, коледжів або академій, тому освіту на Мальті в його стінах можна здобути практично в усіх напрямках.
ВИДИ ПРОГРАМ НАВЧАННЯ
Вища освіта
 
Британські системи освіти визнаються всіма країнами світу і вважаються одними з найпродуктивніших на сьогоднішній день. Вони ґрунтуються на гнучкості освітнього процесу, в якому студенти займаються самостійним коригуванням навчального плану. За рахунок цього навчання на Мальті студенти фактично планують самостійно - вибирають дисципліни, що вивчаються, доповнюють навчальний план, виходячи з власних переваг і інтересів.
 
Щоб вступити до мальтійського ВНЗ, вам знадобиться надати:
 • диплом повної середньої освіти;
 • наявність прохідного балу з міжнародного тестування;
 • диплом міжнародного зразка про закінчений бакалавр (при вступі на магістратуру).
Після закінчення обраної програми, навчання на Мальті може продовжуватися в одній з англійських університетських філій або партнерських вузах. Під час навчання студенти можуть оселитися або в сім'ї, що приймає, або в готелях, будинку або студентських апартаментах.
 
Магістратура
 
Привабливість Мальти для іноземних студентів представляє її єдиний університет - Мальтійський університет, який вважається одним із найбільших у Європі. Дипломи цього вишу визнаються всіма країнами світу.
 
У цьому університеті ви отримаєте якісну освіту, вартість якої набагато нижча, ніж в аналогічних університетах Європи. При цьому якість освітнього процесу на кожному з представлених 10 факультетів не поступається кращим світовим вузам.
 
Іноземні студенти можуть проходити програми лише на 8 із 10 факультетів. На сьогоднішній день стоматологія та медицина є недоступними. Право на вступ до магістратури має студент, який:
 • отримав диплом;
 • продовжив навчання за однією з таких програм, як Postgraduate Diploma та Master.
Навчання на Мальті за програмою магістра може бути розпочато і за іншою схемою – якщо студент з відзнакою отримає бакалаврський ступінь.
 
Друга вища освіта на Мальті
 
Правила здобуття другої вищої освіти на Мальті такі ж, як і для здобуття ступеня Магістра. За наявності відповідного бакалаврського диплому, ви можете здобути другу вищу освіту на будь-якому з 8 факультетів Мальтійського університету.
 
Вартість навчання на Мальті – далеко не єдина перевага освітньої системи цієї країни перед англійською та американською. Варто виділити і такі переваги:
 • визнання диплома усіма країнами світу;
 • унікальність історичної спадщини країни. Найчастіше студенти приїжджають сюди, щоб одночасно отримати і відпочинок, і навчання на Мальті;
 • високий рівень та якість освітньої системи, яку часто протиставляють британській.
 • додатковою перевагою мальтійської освіти вважається можливість організації активного та продуктивного дозвілля студентами.
Бакалаврат
 
Єдиний Мальтійський університет вимагає від вступників обов'язкового володіння англійською мовою та наявності атестата про закінчену середню освіту.
 
Відмінності у вимогах для вступників можуть змінюватись в залежності від обраного вами факультету. Однак при вступі, наприклад, на факультет з вивчення французької мови, вам доведеться підтвердити проходження відповідних курсів з вивчення мови у школі.
 
Якщо на момент вступу ви не маєте належного рівня володіння англійською мовою, вам доведеться пройти навчання мови. Як ми вже говорили, ресурсів та спеціалізованих шкіл для цього тут досить багато. Як альтернативний варіант вам може бути запропонована програма Foundation Year.
 
Мовні курси
 
Більшість іноземців прагнуть відвідати Мальту саме через можливість вивчення англійської мови.
 
Одна з причин, чому вибирають саме Мальту для проходження мовних курсів – м'які кліматичні умови та високий рівень життя. Це робить навчання мови на Мальті ще більш затребуваною та бажаною для всіх вікових категорій.
 
Багато мовних шкіл, що існують на Мальті, готові запропонувати іноземним учням знижку на проживання та безліч безкоштовних культурних та спортивних програм. Саме навчання має різні спрямованості – від інтенсивних та стандартних програм до профільних курсів та літніх шкіл. Тривати навчання мови на Мальті може як один тиждень, так і кілька місяців.
 
Навчання на Мальті, особливо у Валлетті – це навчання у місті-музеї та місті-палаці. Чудові старовинні будинки, зріз культури всієї сучасної цивілізації та спадщина минулої, сконцентрована в найдавніших підземних храмах і катакомбах – все це робить навчання на Мальті не лише модним та популярним, а й дозволяє збагатитися знаннями, які неможливо отримати в іншій європейській країні.
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

Наші послуги включають усі етапи, необхідні для успішного вступу студента

КОНТАКТИ:

Телефон: +38 044 337 11 08

Email: info@favorit-ukraine.com

WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50