Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Безкоштовне навчання в Австрії для українців!

До уваги батьків учнів 10-11 класів! Вступ у державні ВНЗ Австрії - це можливо та доступно разом з нами! Ми будемо поряд на кожному етапі !
ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В АВСТРІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
Вступ після школи або можливість продовжити освіту, вступивши до магістратури
Вступ після школи або можливість продовжити освіту, вступивши до магістратури
Відсутність вступних іспитів з більшості спеціальностей!
Відсутність вступних іспитів з більшості спеціальностей!
Навчання на німецькій та англійській мовах
Навчання на німецькій та англійській мовах
Низька вартість навчання, проте високий рівень освіти
Низька вартість навчання, проте високий рівень освіти
Міжнародний диплом та доступне працевлаштування
Міжнародний диплом та доступне працевлаштування
Можливість залишитися жити та працювати в Австрії
Можливість залишитися жити та працювати в Австрії
 
Навчання в Австрії для громадян України сьогодні стало доступною реальністю. Для того, щоб стати повноправним  студентом будь-якого вищого навчального закладу Австрії, український випускник повинен мати атестат, що підтверджує закінчення школи, і вкладиш з оцінками. 
 
УВАГА: якщо ви вступаєте без знання німецької на бакалавра, то потрібно пройти спеціальні підготовчі курси у Відні, Зальцбурзі або Граці.
 
Вступні іспити є необхідністю при бажанні навчатися на творчих спеціальностях, щоб довести наявність таланту, або в разі вступу на медичні та економічні спеціальності, щоб підтвердити досить високий рівень підготовки, отриманий на батьківщині.
 
Основна мова навчання в Австрії – німецька. Але спеціально для іноземних студентів багато вищих навчальних закладів пропонують навчання в Австрії на англійській мові на бакалавраті і магістратурі за затребуваними спеціальностями: медик, економіст, маркетолог, туристичний агент.
 
В Австрії українець може отримати вищу освіту в університеті (Universität) або в приватному університеті (Privatuniversität), у вищій школі (Fachhochschule) або в спеціалізованої вищій школі (Fachhochschulstudiengang).
 
Fachhochschule і Fachhochschulstudiengang - це вищі навчальні заклади Австрії (так само як і Universität). При цьому школи більше уваги приділяють практичним навичкам, тоді як Університети націлені на більш глибоке вивчення предмета.
НАЙПОПУЛЯРНІШІ УНІВЕРСИТЕТИ АВСТРІЇ
Відкриває рейтинг з кращих університетів Австрії  Universität Innsbruck, високо оцінений зарубіжними таблоїдами. Він єдиний з університетів країни щорічно піднімається в різноманітних рейтингах, неухильно покращуючи свою позицію. Заклад працює  з 1669 р. та спеціалізується на природничих науках, а основним «коником» є фізика.
 
Найпрестижніший ВНЗ Австрії - Віденський університет, випускником якого був Фрейд. Часто саме Віденський університет займає верхній рядок у національному опитуванні. Так як він був заснований ще в 1365 році, то не дивно, що йому немає рівних в області релігієзнавства, історії, філософії.
 
А ось лідером в сфері інженерії, комп'ютерних наук та інформаційних технологій визнаний TU Wien (Віденський технічний університет).
 
Тримають свої топові позиції:  Університет Граца, Економічний університет Відня, Віденський медичний університет, Віденський аграрний університет.
 
Найпопулярнішими напрямками навчання в Австрії є медицина, економіка, інженерна справа, гуманітарні та природничі науки.
Найкращі державні університети Австрії:
Оберіть свій університет, а вступ довірте нам!
Віденський державний університет
Віденський державний університет
Віденський університет економіки і бізнесу
Віденський університет економіки і бізнесу
Віденський медичний університет
Віденський медичний університет
Віденський університет прикладних мистецтв
Віденський університет прикладних мистецтв
Технічний університет Граца
Технічний університет Граца
Віденський університет музики й виконавського мистецтва
Віденський університет музики й виконавського мистецтва
Найпопулярніші приватні університети Австрії:
 
Приватні навчальні заклади в Австрії є в основному англійські та американські. Вони відрізняються від державних мовою викладання і ціновою політикою. Ці австрійські вузи розраховані на дітей іноземних дипломатів, співробітників посольств і міжнародних компаній. Навчання ведеться англійською, тому приватні навчальні заклади також залучають абітурієнтів, які не бажають вивчати німецьку. Вартість навчання в Австрії в приватних вузах значно вище, ніж в державних. Вона становить близько 17 000 € – 20 000 € за рік.
Оберіть свій університет, а вступ довірте нам!
 
Віденський університет MODUL
Віденський університет MODUL
Віденський університет Вебстер
Віденський університет Вебстер
Університет імені Зігмунда Фрейда
Університет імені Зігмунда Фрейда
ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ VORSTUDIENLEHRGANG
Австрійські виші надзвичайно привабливі для українських абітурієнтів можливістю вступу до бакалавріату одразу після закінчення школи та без складання вступних іспитів. Проте, для початку навчання у деяких університетах студентам все ж необхідно пройти додаткове тестування.
 
Програма підготовки до вступу (Vorstudienlehrgang) — це університетський курс, організований Австрійським агентством міжнародної мобільності та співробітництва в галузі освіти, науки та досліджень (OeAD-GmbH) у партнерстві з 6-ма університетами Відня, у тому числі Віденським університетом.
 
Метою програми є підготовка іноземних студентів до складання додаткових іспитів, якщо для вступу на обраний студентом факультет потрібно здавати додатково іспити з таких предметів як англійська мова, математика, фізика, хімія, біологія, історія або географія, а також якщо студент ще не досяг для вступу необхідного рівня німецької.
 
Варто пам'ятати, що аби бути прийнятим на таку програму, треба спочатку подати усі необхідні документи в сам університет і отримати лист про зарахування із вказівкою про необхідність складання додаткових іспитів. При вступі на підготовчу програму австрійські університети вимагають знання німецької мови на рівні А2, підтвердженому сертифікатом(ÖSD A2, Goethe-Zertifikat A2 і ін.).
ВИДИ ПРОГРАМ

Як і в будь-якій країні, навчання в Австрії для українців може проходити відразу за кількома видами програм в залежності від уже наявного у абітурієнта освітнього рівня.

Залежно від того, чи виберете ви вищу освіту або відвідайте країну для отримання середньої освіти, виділяють такі види програм:

✔  загальна освіта: початкова і середня школи;

✔  система спеціальної освіти (подібне навчання призначене для дітей з фізіологічними і фізичними відхиленнями);

✔  середня школа: класичний навчальний заклад або один з 3-х видів спеціалізованих гімназій в Австрії, навчання в яких відрізняється за своєю спрямованістю і змістовності;

✔  вища середня школа або школи-пансіони (тут можна отримати освіту російською);

✔  програма освіти в вищих навчальних закладах: бакалаврат, магістратура, докторантура, другу вищу;

✔  мовні курси;

✔  літні мовні табори.

Широкий вибір освітніх програм дозволяє отримувати освіту в Австрії всім бажаючим. Головне - правильно визначитися з ВНЗ та підійти з усією відповідальністю до вибору професії. Відгуки про австрійські навчальні заклади і допомога нашої компанії в даному випадку стануть вашими незамінними помічниками.

Типи ступеневих навчальних програм в Австрії:
 • бакалавріат (3 роки);
 • магістратура (1,5-2 роки);
 • докторантура (3 роки).
Типи навчальних закладів:
 
Університети (Universitäten) – всього 35 (13 приватних і 22 державні).
 • Академічна, теоретична спрямованість.
 • Є відділ докторантури (Ph.D).
Університети прикладних наук або фахові вищі школи (Fachhochschulen) – всього 21.
 • Практичне і прикладне спрямування.
 • Часто часткова форма навчання (part-time).
Чим відрізняються Fachhochschulen від університетів?
 • фіксована навчальна програма та обов'язкове відвідування занять;
 • тісний зв'язок з приватним сектором та компаніями;
 • лекції та семінари проходять у невеликих групах;
 • у програмі більше вузькоспрямованих предметів;
 • можливість поєднувати навчання з повноцінною роботою, оскільки часто програми навчання мають вечірню форму.
Терміни подачі документів:
 
Академічний рік в австрійських ВНЗ складається, як правило, з 2 семестрів, на які проводяться окремі набори студентів. Відповідно, і документи на навчання в університетах абітурієнти можуть подавати двічі на рік:
 • до 5-го вересня — початок навчання з жовтня;
 • до 5-го лютого — початок навчання з березня.
У Fachhochschulen Австрії подача документів, як правило, 1 раз на рік для студентів з країн поза межами ЄС — з дедлайном у березні-квітні.
 
ЧОМУ ВАРТО ДОВІРИТИ СВІЙ ВСТУП НАМ?

Наш пакет послуг складає 1650 Euro та включае повний супровід "під ключ".

Наша місія "Мінімум турбот, максимум комфорту для ВАС".

Довірте роботу експертам. Ми зробимо Ваш вступ максимально комфортним!