Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Навчання на Кіпрі: шлях до успішного майбутнього
ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ НА КІПРІ
Відмінний клімат, толерантне населення.
Відмінний клімат, толерантне населення.
Відсутність іспитів до приватних та деяких державних вузів
Відсутність іспитів до приватних та деяких державних вузів
Висока якість освіти, яку контролює держава
Висока якість освіти, яку контролює держава
Світове визнання отриманих дипломів та високі перспективи працевлаштування
Світове визнання отриманих дипломів та високі перспективи працевлаштування
Сонячний Кіпр вже давно став одним з улюблених напрямків серед студентів, які хотіли б отримати якісну освіту англійською мовою за приємною ціною, насолоджуючись літом цілий рік!
 
Кіпр - третій за величиною острів середземномор'я, що бере активну участь у процесах євроінтеграції і має новітню систему освіти. Місцеві вищі навчальні заклади активно підтримують партнерські відносини з університетами інших країн та відкривають свої двері для іноземних студентів.
 
Незважаючи на те, що Кіпр поки не настільки популярний на ринку міжнародної освіти, як, наприклад, США або Великобританія, якість навчання в кіпрських університетах досить висока. Тому на запитання "Чи хороша освіта у вузах Кіпру і чи варто там вчитися?" ми сміливо відповідаємо – так! Найголовніше знайти найкращу програму за вашою спеціалізацією, запропоновану в університетах.
 
Завдяки тому, що навчання проходить англійською мовою, ви стаєте міжнародним фахівцем, і робота після закінчення можлива як на Кіпрі, так і в інших країнах, особливо англомовних.
 
Для українців, які бажають навчатися за кордоном за комфортною ціною, освіта на Кіпрі буде ідеальним варіантом!
ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ НА КІПРІ
Навчання на Кіпрі в основному базується на американській системі освіти. Хоча деякі університети віддають перевагу британській системі навчання. Оскільки ці системи визнані найкращими у світі, то вища освіта на Кіпрі вважається дуже якісною, а фахівці з кіпрським дипломом – висококваліфікованими.
 
Варто сказати, що навчання на Кіпрі дає студентам достатню свободу вибору. Відповідно до американської системи, учень сам планує свій графік навчання, а рівень засвоєння матеріалу перевіряється іспитами. По кожному предмету, що вивчається, їх планується два:
 • перший – у середині семестру, зовсім нескладний. Його основне завдання – визначити рівень розуміння та успішність вивчення програми;
 • другий – наприкінці семестру чи навчального року – остаточне складання предмета та нарахування кредитів за нього.
Через півроку навчання на Кіпрі можна поєднувати з роботою. Хоча список можливих вакансій дуже обмежений, але підібрати щось для «підтримки штанів» все-таки можна, особливо українцям, які не бояться фізичної праці.
 
Навчання на Кіпрі для українця можливе вже відразу після отримання атестату про середню освіту. Тому дана країна повністю підходить як для здобуття повної вищої освіти, так і як стартовий майданчик для подальшого навчання у країнах, де української середньої освіти недостатньо для вступу.
 
Вимоги всім іноземним абітурієнтам прості – знання мови викладання. І якщо незнання грецької чи турецької нікого особливо не хвилює, то англійська має бути на висоті. Тому умовою зарахування є сертифікат про складання міжнародного іспиту. Приймається будь-яке, головне, щоб володіння англійською мовою відповідало рівню або вище. Якщо з мовою проблеми, то є прискорені програми підготовки.
УНІВЕРСИТЕТИ НА КІПРІ
ВНЗ на Кіпрі – це можливість поєднувати якісну освіту, визнану на міжнародному рівні, з приємним кліматом та красою острова. Вищі навчальні заклади пропонують велику різноманітність програм, студенти можуть навчатися як туризму, так і здобути медичну освіту на Кіпрі.
Фамагуст - державний ВНЗ
Східно-Середземноморський ВНЗ
Східно-Середземноморський ВНЗ
Занимает лидирующие позиции среди ВУЗов мира; получил огромное количество аккредитаций, включая The Accreditation Board For Engineering and Technology, The American Communication Association.
Нікосія - приватний ВНЗ
Кіпрський міжнародний університет
Кіпрський міжнародний університет
Все уровни аккредитации; программы унифицированы с общеевропейскими стандартами; отличный уровень преподавания; скидки на обучение для иностранных студентов.
Нікосія -приватний ВНЗ
Університет Нікосії
Університет Нікосії
Великолепная репутация университета; высочайший уровень образования; сотрудничество со многими лучшими ВУЗами мира; постоянный обмен студентами.
ЯК НАВЧАТИСЬ НА КІПРІ
Так як вартість навчання не є висока, то можна «замахнутися» на найдорожчі навчальні курси:
 • в університеті Нікосії рекомендуємо вивчати право, економіку та медицину. Медики паралельно отримають диплом St. George's University (Лондон);
 • Cyprus International University пропонує багато програм із подвійним дипломом за допомогою партнерських вузів із Британії. Тут можна отримати ступінь ВА та МВА, пройти навчання творчим чи сільськогосподарським спеціальностям, а також стати фармацевтом;
 • в Eastern Mediterranean University найсильнішими вважаються факультети: медицини, бізнесу, туризму та інженерії;
 • University of Central Lancashire - UCLan Cyprus в Ларнаці дає можливість отримати дипломи англійської та кіпрської UCLAN, тому що тут розташована його філія. Оптимальним вибором стануть: фінанси та облік, економіка, ділове адміністрування, розробка та веб-дизайн, гостинність, англійська філологія.
У Республіці Кіпр та ТРПК можна здобути вищу освіту від бакалавра до доктора наук у будь-якій галузі та за всіма спеціальностями.
ВНЗ «півночі та півдня» однаково зацікавлені у притоці іноземних студентів. Тому виставляють мінімальні вимоги:
 • повна середня освіта;
 • володіння англійською мовою;
 • бажаний хороший середній бал атестата.
Вступних іспитів, як правило, немає. Можливе мовне тестування, щоб сформувати групи з однаковим володінням англійською. Якщо наявний рівень «недотягує» до необхідного мінімуму, пропонується спеціальна підготовка — Foundation English. Хоча часто тим, кому не вистачає лише практики спілкування, після приїзду на Кіпр університети рекомендують просто включити англійську до навчального плану.

Необхідні документи:
 • атестат та вкладиш з перекладом на англійську та апостилем;
 • міжнародний сертифікат IELTS 5.5 або аналог;
 • меддовідка з обов'язковими результатами аналізів на туберкульоз, гепатит, сифіліс та СНІД. Після приїзду у вас візьмуть ці аналізи ще раз;
 • 2 фотографії 3,5 х 4,5;
 • мотиваційний лист;
 • 1-2 рекомендації;
 • автобіографія;
 • копія паспорта;
 • портфоліо (для дизайну, архітектури, творчих професій).
Як ви розумієте, всі документи мають бути перекладені, а медична довідка ще й легалізована. Наша компанія Вам допоможе все оформити "під ключ".
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС
Наша компанія ФАВОРИТ ЮКРЕЙН співпрацює з провідними університетами Північного Кіпру та пропонує українським студентам вступ до вищих навчальних закладів за грантом зі знижкою 75-100%.
Ми забезпечуємо наших студентів всією необхідною підтримкою з моменту вибору програми навчання/університету до реєстрації, отримання візи, супровід в період всього навчання.
 
Переваги вищої освіти на Північному Кіпрі:
 
➔ Сучасні європейські стандарти навчання за кордоном за доступною ціною;
➔ Атестація відповідно до міжнародних стандартів;
➔ Дипломи університетів Північного Кіпру котируються і дають право на продовження навчання та працевлаштування в Європі та Америці;
➔ Великий вибір спеціальностей в університетах, що дозволить вам отримати бажану вищу освіту;
➔ Освіта англійською мовою, прекрасна можливість поліпшити свої навички володіння іноземною мовою, внаслідок чого відчувати себе комфортно в будь-якій країні світу;
➔ Безпечне та гостинне середовище для навчання;
➔ Урядова підтримка вищої освіти;
➔ Доступна плата за навчання та помірні витрати на проживання.
 
Чому обирають саме нас:
 
➔ Являємося прямими парнерами освітніх інституцій, що знаходимося на Північному Кіпрі
➔ Надійність і оперативність
➔ Співпраця з кращими університетами
➔ Індивідуальний підхід
➔ Допомога у виборі кращого варіанту для Вас
➔ Оформлення всіх документів для вступу відповідно до вимог
➔ Комплексний супровід
➔ Візова підтримка
➔ Допомога в організації перельоту, трансферу та пошуку житла
➔ Гарантія отримання гранту на навчання.
 
Як ми працюємо:
 • Допомагаємо з вибором програми навчання (за бажанням).
 • Відправляєте нам на форму (слово кликабельно в електронному форматі)
- копію атестата про повну середню освіту (11 чи 12 класів)
- або копію атестата 9 класів та копію диплома коледжу
- або документ бакалавра (при вступі на магістратуру)
- ксерокопію паспорта
- грамоти, сертифікати, якщо є.
 
Всі документи повинні бути перекладені на англійську і завірені нотаріально. (Ми можемо зробити це за вас індивідуально).
 • Готуємо і відправляємо документи в університет. Отримуємо відповідь з Університету. Ваша заявка обробляється протягом 2-3 днів.
 • Реєстрація. Оплата вступних внесків.
 • Відправляємо вам лист про зарахування.
 • Підбираємо житло.
 • Зустрічаємо в аеропорту.
 • Завершуємо реєстрацію, знайомимо з університетом.
 • Супроводжуємо в період всього навчання.
ПОВНИЙ СУПРОВІД ПІД КЛЮЧ - 2 150 ЕВРО