Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Вища освіта в Італії для українців

Країна, в якій кожне місто можна назвати колискою мистецтв – Італія – ідеальне місце для навчання музиці, живопису та, звичайно ж, дизайну (одягу, інтер'єрів, меблів, автомобілів).
ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ В ІТАЛІЇ
Без вступних іспитів
Без вступних іспитів
Можливість отримати диплом європейського зразка
Можливість отримати диплом європейського зразка
Можливість отримання громадянства
Можливість отримання громадянства
Доступне працевлаштування як в Італії, так і в цілій Європі
Доступне працевлаштування як в Італії, так і в цілій Європі
Італія завжди відігравала важливу роль у розвитку вищої освіти та була одним із ініціаторів переходу на Болонську систему освіти, названу на честь італійського міста. В Італії існує кілька спеціалізованих наукових центрів, а для отримання диплому в галузі дизайну та моди кращої країни не знайти.
 
В Італії існує кілька типів вищих навчальних закладів.
 
ВНЗ університетського типу:
 • Державні,
 • Недержавні,
 • Університети для іноземців
 • Університети пост-дипломного рівня
 
Неуніверситетський рівень представлений професійними школами різних спеціалізацій.
 
Університети та школи дизайну надають іноземним студентам можливість здобуття першої та другої вищої освіти, курси підвищення кваліфікації, підготовчі програми для зарахування на бакалаврат.
 
Після закінчення освіти для українців відкривається можливість отримати місце роботи у провідних корпораціях у сфері дизайну, реклами та моди, оскільки місцеві навчальні заклади співпрацюють із такими іменитими компаніями, як Valentino Fashion Group, Trussardi, Burberry, Moschino, Dolce & Gabbana.
 
Атмосфера на заняттях та у студентських резиденціях сприяє швидкій адаптації, про що свідчать відгуки учасників наших програм. Багато програм для здобуття першої та другої вищої освіти дозволяють вивчати дисципліни англійською мовою.
 
Для українців тут відчинили свої двері найбільші освітні заклади Європи – Universita Cattolica del Sacro Cuore та John Cabot University, які пропонують програми у галузі економіки, медицини, психології, політології. Для іноземців пропонуються програми англійською мовою, стажування у великих корпораціях, проживання у студентських резиденціях.
 
Саме до Італії прямують абітурієнти з усього світу для вивчення дисциплін у галузі дизайну та моди. Студенти осягають витончені мистецтва та основи стилю в найстародавніших та найлегендарніших містах: Римі, Мілані, Турині, Венеції та Флоренції.
 
Система вищої освіти на потужній теоретичній складовій та, що представляє особливу цінність при прийомі на роботу, обов'язкової практичної частини. Студенти під наглядом викладачів, які є практикуючими фахівцями у сфері мистецтва, працюють над проектами.
ПОПУЛЯРНІ УНІВЕРСИТЕТИ В ІТАЛІЇ
Мілан - державний ВНЗ
Міланський технічний університет
Міланський технічний університет
Является самым крупным техническим ВУЗом Италии, хорошо известен в Европе; имеет сильную научно-техническую базу; разработал специальные англоязычные курсы.
Піза - державний ВНЗ
Пізанський університет
Пізанський університет
Преподавание ведется на итальянском; есть курсы на других языках, диплом ВУЗа открывает любые двери для выпускников, что упрощает трудоустройство в Италии.
Генуя - державний ВН
Університет Генуі
Університет Генуі
Старинный ВУЗ с хорошей репутацией; предоставляет возможность обучения и стажировки в других странах;вы дает диплом с высокой международной котировкой.
Рим - державний ВНЗ
Римський університет Ла Сапієнца
Римський університет Ла Сапієнца
После обучения в университете вы сможете стать бакалавром, магистром, аспирантом или даже доктором наук в огромном количестве программ. Тут есть подготовительные курсы.
Мілан - приватний ВНЗ
Європейський інститут дизайна
Європейський інститут дизайна
В институте представлено более 300 программ, поэтому вы можете получить знания в любой интересующей вас сфере: мода; коммуникации и реклама; визуальное искусство; дизайн.
Мілан - приватний ВНЗ
Інститут Марангони
Інститут Марангони
Базовые программы обучения: бизнес в сфере высокой моды; дизайн интерьеров; проектирование изделий; разработка стилей. Тут представлены летние курсы, академические и базовые программы.
ЯК ВСТУПИТИ В УНІВЕРСИТЕТИ ІТАЛІЇ СТУДЕНТАМ З УКРАЇНИ
Насамперед, важливо працювати з академічним консультантом чи освітньою агенцією. Процес вступу до університетів Італії дуже складний і займає тривалий час. Причина в тому, що освіту, яку студенти здобули в Україні, необхідно підтвердити в посольстві Італії, і після цього подати заявку на зарахування в посольстві в період із середини травня до середини червня. Тому готувати документи на зарахування потрібно за 6-8 місяців до початку навчання.

ВСТУПНІ ВИМОГИ:
 
Особливістю країни є те, що до магістратури надходять лише ті, хто планує наукову кар'єру та закінчення аспірантури. Для решти студентів достатньо бакалавра або фахівця, щоб робити кар'єру. Тому відмінності у градації ступенів починається з магістратури.
 
Рівні освіти:
 • бакалавр;
 • спеціаліст (перший рівень магістратури);
 • lмагістр (повна магістратура);
 • докторантура.
 
Вступні вимоги до університетів Італії не складні, але є певні особливості, які нашим студентам слід враховувати:
 
• Студенти з України не можуть вступити на 1 рік програми бакалавра, оскільки середня освіта в Україні не відповідає середній освіті в Італії. Для вступу на перший курс потрібно пройти додатковий рік навчання.
• Для вступу на програми магістратури до університетів Італії студентам з України достатньо диплома бакалавра.
• Деякі університети вимагатимуть складання профільних іспитів та тестів (наприклад, тест з медицини на вступ до медичних університетів Італії);
• Вимоги з англійської мови IELTS 6.0 – 6.5
 
Італійські університети пропонують великий вибір магістерських програм для студентів з усього світу. Щороку сотні українських студентів вступають на програму магістратури в Італії, і отримують престижний диплом, який приймається в 45 країнах світу і відчиняє двері до міжнародної кар'єри.
ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС?
 • Телефон: +38 044 337 11 08 
 • Email: info@favorit-ukraine.com 
 • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50