Логін (E-mail)
Пароль

USD: 0.00, EUR: 0.00
років успіху
ua ru
Обирай підготовчі курси у Чехії
та отримай Вищу Освіту безкоштовно!
 

Бажаєте здобути якісну вищу освіту в Чехії? Реєструйтеся на програми.
3000 наших випускників навчаються у VŠE, ČVUT, UK, AMU та інших престижних вузах
3000 наших випускників навчаються у VŠE, ČVUT, UK, AMU та інших престижних вузах
Прямі партнери у ЧР. Репутація в Консульстві та швидкий розгляд візи
Прямі партнери у ЧР. Репутація в Консульстві та швидкий розгляд візи
Вступай без вступних та нострифікаційних іспитів
Вступай без вступних та нострифікаційних іспитів
Вибирай підготовчі курси та переїжджай до Європи без знань мови одразу після школи
Вибирай підготовчі курси та переїжджай до Європи без знань мови одразу після школи
Щорічно понад 17 000 українських студентів навчаються у вищих навчальних закладах Чехії. Понад 70% здобувають вищу освіту в Чехії абсолютно безкоштовно. Для вступу на безкоштовну форму навчання необхідно знання чеської мови до рівня B2, досягти якої можна на мовних підготовчих річних/піврічних курсах на базі Найбільшого центру підготовки іноземних абітурієнтів зі своїми філіями у Празі, Брно та Ліберці.
 
Програми орієнтовані на випускників середніх та вищих навчальних закладів. Мета курсів – повноцінна підготовка абітурієнтів до складання вступних іспитів та подальшого проходження навчання чеською мовою у державних вузах Чехії.
 
Наша компанія є офіційним партнером акредетованих мовних курсів, які надають:
 • Групові заняття з чеської/англійської мови в обсязі, що відповідає обраній програмі, з п'ятиденним навчальним тижнем
 • Зходи для дозвілля та адаптації: поїздки та екскурсії, спортивні акції та змагання
 • Програму підтримки студентів, в рамках якої співробітники Центру надають всебічну допомогу студентам 24/7.
 
Мовні курси дозволяють майбутнім студентам освоїти чеську мову до рівня В2 і впевнено почуватися на вступних іспитах поряд з випускниками чеських гімназій.
 
Чехія - не межа можливостей: ви можете застосувати свою освіту та досвід у будь-якій з країн Європи та світу. Чеський диплом та якість освіти визнані не лише у всьому Євросоюзі, а й за його межами.
 
Наша компанія "Фаворит Юкрейн" розуміє відповідальність прийнятого Вами рішення, тому візьме на себе всі питання, пов'язані з оформленням студента на підготовчу програму. Наше завдання – допомогти Вам у вирішенні важливих візових формальностей та забезпечити консультаційну підтримку 24/7. Ось уже більше 10-ти років ми дбаємо про те, щоб наші клієнти з перших вуст дізналися про найуспішніші та найперспективніші освітні проекти по всій земній кулі.
ПЕРЕВАГИ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ЧЕХІЇ
 • Європейська освіта коштує від 57 000 євро. Чехія – одна з небагатьох країн Європи, де іноземці, які володіють чеською мовою, навчаються у державних вузах БЕЗКОШТОВНО.
 • Чеська освіта визнається у всьому світі. Диплом престижного вузу - Карлів університет, Масариков університет, ČVUT, VŠE та VUT – у списку найкращих університетів світу QS World University Rankings.
 • Більшість чеських ВНЗ перейшло на Болонську систему та приєдналося до програми Erasmus. Така політика дозволяє студентам під час навчання у Чехії подивитися світ та пройти півроку чи рік навчання в іншій європейській країні. Також існують програми AKTION (Австрія), DAAD (Німеччина) або Fulbright (США), при цьому навчання, проживання та дорога оплачується вузом, а студентам з хорошими результатами навіть виплачують стипендію
 • 70% студентів навчається безкоштовно в державних вузах. Інші 12% обирають для себе навчання англійською мовою, адже вартість таких програм у державних вишах Чехії – одна з найнижчих у світі.
 • Ціни на проживання в Чехії нижчі, ніж в інших країнах Європи.
 • Можливість поєднувати роботу та навчання.
 • Робота у міжнародних компаніях – 90% випускників вузів Чехії на момент отримання диплому працевлаштовані. Багато хто – у міжнародних корпораціях, таких як Microsoft, Siemens, Renault та McKinsey.
 • Стабільна економіка зумовлена тим, що 80% населення є середнім класом із зарплатами від 1500 євро на місяць (стажер чи студент отримує 700 — 800 євро), при цьому рівень безробіття 7%, а у столиці Празі — 2,5%.
 • Безпека - одна з найбільш відчутних переваг Чеської Республіки сьогодні. Показники комфорту та стабільного рівня життя виділяють Чехію серед інших країн Європи.
 • Близькість культури та мов дозволяє студенту з України швидко адаптуватися в середовищі, вивчити чеську мову і вже через рік стати повноцінним студентом з усіма пільгами та привілеями.
 • Прага — центр культурного та наукового життя Чехії, а також серце Європи. Найстаріші виші, всесвітньо відомі замки та палаци – все це робить Чехію привабливою для навчання та життя для українців.
ПІДГОТОВЧІ КУРСИ У ЧЕХІЇ
Програми підготовки до вступу до чеських державних ВНЗ є річні та піврічні, і включають вивчення чеської мови, профельні предмети, нострифікацію, кураторську підтримку. Розраховані для випускників шкіл та коледжів, а також для тих, хто хоче здобути другу вищу освіту в Європі безкоштовно!
 
Додатково оплачується: авіапереліт, медична страховка, проживання студентів, особисті витрати, профільні предмети, залежно від обраної спеціальності та пріоритетного вузу для вступу.
 
Встигни обрати свою програму підготовки до вступу до державних вузів - та здобуй вищу освіту в Чехії безкоштовно.
720 академических часов чешского языка. При необходимости можно дополнить курсом проф. терминологии и проф. предметами. 24/7 поддержка куратором.
930 академических часов (чешский язык + проф. терминология).  При необходимости можно дополнить курсом проф. предметов. 24/7 поддержка куратором.
1170 академических часов (чешский язык + профильная терминология + профильные предметы). 24/7 поддержка куратором. Комплексная подготовка к поступлению.

870 часов чешского языка+150 часов подготовки по матиматике, физике, технической терминалогии

870 часов чешского языка+150 часов подготовки к экзаменам на общие предпосылки к обучению и по основам социальных наук

870 часов чешского языка+150 часов подготовки по математике, английскому языку и экономической терминологии

870 часов чешского языка+100 часов подготовки к творческим испытаниям

870 часов чешского языка+150 часов подготовки по химии, физике и биологии

870 часов чешского языка с мед. терминологией + курсы подготовки к апробационным экзаменам.

ПРОЖИВАННЯ СТУДЕНТІВ
Близьке розташування до центру міста, хороше транспортне сполучення, можливості для активного відпочинку - це основні критерії, за якими ми обираємо студентські гуртожитки для майбутніх студентів. Всі кімнати обладнані основним комплектом меблів (ліжка, шафа для одягу, стіл, стільці, тумби, освітлення). Постільна білизна змінюється раз на 2 тижні. У гуртожитках є простора кімната для відпочинку та спільних заходів. Тут ви завжди знайдете чим зайнятися: спортзал, тенісні корти, баскетбольний майданчик, безкоштовний інтернет. В усіх гуртожитках забезпечено якісну підтримку куратором.
Ми зібрали тут найкомфортніші резиденції міста Прага, Брно. Де краще жити – вибирати вам. Але пам'ятайте, що оренда кімнати в Празі стартує від 9000 крон на місяць. А живучи у комфортній резиденції, ви не тільки заощадите, а й зможете швидко знайти нових друзів.
Для абітурієнтів, які проходять програму річної підготовки в місті Ліберець, пропонується можливість проживання в новому університетському житловому комплексі.
ВИБІР СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Програма підготовки студентів - це не тільки курс чеської мови. Вона включає в себе методики та нововведення, використання яких іншим школам невигідно через високу вартість та тривалість розробки таких елементів навчання. Ось ціла низка бонусів, які в комплексі ви отримаєте тільки в нашій школі:
✓ Спілкування з чеськими студентами
Усі філії - у Празі, Брно та Ліберці - розташовуються спільно з чеськими вишами та середніми школами. Завдяки цьому студенти відразу занурюються у мовне середовище. Навчаючись у нас, ви матимете можливість спілкуватися з чеськими однолітками. Більше того, ми організуємо спільні заняття мовної практики та інші заходи. Безкоштовно!!
Спортивні секції для студентів
Долучитися до місцевих видів спорту для того, щоб після вступу до чеського ВУЗу ви могли швидше знайти друзів серед чеських студентів. Для тих, хто професійно займається спортом, допоможемо знайти тренера та команду.
 Школа кураторів
Мрієте про кар'єру управлінця чи бізнесмена? Чи бажаєте розвинути свої організаторські здібності? З нами Ви маєте можливість взяти участь у цьому унікальному проекті. Проходження цієї програми, доступної для всіх студентів, розширить ваші можливості в майбутньому. Ви зможете реалізувати свої навички вже на початку навчання у ВНЗ, або у співпраці з нами.
✓ Гарантії надходження
Ми беремо на себе зобов'язання надати високоякісну підготовку вступу до вузу. Всім студентам ми надаємо юридичну гарантію повернення вартості навчання на курсах предметів вступних іспитів, а також вартості курсів чеської мови у разі не вступу студента до державного вишу за вибраними спеціальностями.
✓ Підтримка куратора 24/7
Протягом усього курсу кожен іноземний абітурієнт отримує цілодобову підтримку кураторів. Спеціальна програма підтримки допоможе абітурієнту більш комфортно пройти етап адаптації та максимально зосередитись на навчанні.
ПОПУЛЯРНІ УНІВЕРСИТЕТИ В ЧЕХІЇ
ТВІЙ ШЛЯХ У ЧЕСЬКИЙ ВНЗ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ! НЕ ПРОГАВ СВІЙ ШАНС - ЗАЛИШУЙ ЗАЯВКУ!

КОНТАКТИ: 

 • Телефон: +38 044 337 11 08

 • Email: info@favorit-ukraine.com

 • WhatsApp/Telegram/Viber:+38 073 544 50 50

 • ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС?

КОРИСНІ СТАТТІ ПРО ОСВІТУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ У ЧЕХІЇ